WNĘTRZA z serialu Rodzinka.pl - ZOBACZ ZDJĘCIA domu Boskich!

2018-02-22 14:36

Odwiedziliśmy wnętrza z serialu Rodzinka.pl. Poznajcie Boskich: opanowanego Ludwika (w tej roli Tomasz Karolak), dynamiczną Natalię (Małgorzata Kożuchowska) oraz trójkę dzieci - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Oglądając kolejne odcinki Rodzinka.pl, zwróćcie uwagę na wystrój wnętrz. Stanowią świetną inspirację do zmian we własnym domu!

Polskie seriale telewizyjne niezmiennie cieszą popularnością. Choć przede wszystkim zwracamy uwagę na losy bohaterów, warto też zwrócić uwagę na wystrój serialowych wnętrz. Jak wygląda dom Boskich z serialu Rodzinka.pl? Członkowie tytułowej rodzinki żyją ze sobą w ciepłej, radosnej atmosferze. A tego ciepła nie brakuje oczywiście w ich podmiejskim domu.

Dom Boskich - jak mieszka serialowa Rodzinka.pl?

Specjalnie dla fanów Rodzinki.pl przygotowaliśmy przewodnik po serialowych wnętrzach. Rodzinka Boskich wiedzie szczęśliwe życie. Mimo że zdarzają się chwile nieporozumień, ciepło rodzinne jest zawsze na pierwszym planie. I takie są także wnętrza z serialu Rodzinka.pl. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) wraz z trójką dzieci mieszkają w podmiejskim domu - tu toczy się cała akcja serialu Rodzinka.pl. Wnętrza, które znamy z kolejnych odcinków, są wygodne i przytulne, urządzone prosto oraz klasycznie. Sercem serialowego domu Boskich jest salon z jadalnią. Tu rodzina często się spotyka i wspólnie je posiłki.

Dom z serialu Rodzinka.pl
Autor: Marcin Czechowicz Najważniejszym meblem w jadalni jest drewniany stół, przy którym rodzina Boskich co wieczór zasiada do kolacji. Rodzinka.pl tworzy rodzinę pełną ciepła i tak też są urządzone wnętrza w ich podmiejskim domu.

Salon i jadalnia z serialu Rodzinka.pl

Salon i jadalnia z serialu Rodzinka.pl są ze sobą połączone i zawsze tętnią życiem. W centralnym punkcie jadalni znajduje się drewniany stół, przy którym rodzina Boskich co wieczór zasiada do kolacji. Praktyczną, ciekawą ozdobę wnętrza stanowi solidny kredens po cioci. W tych tradycyjnie urządzonych wnętrzach nowoczesnym akcentem jest wygodny czerwony fotel. Dla Boskich zresztą wygoda jest najważniejsza - to ona podyktowała m.in. wybór drewnianej posadzki i mebli z tego materiału, a także dodatków (poduszki na krzesłach).

..  Jak odnowić stary kredens? Malowanie krok po kroku >>>

Drewno tworzy harmonijną aranżację wnętrza z intensywnymi czerwonymi ścianami jadalni. Na ich tle efektownie prezentują się również kolorowe obrazy, rysunki synów państwa Boskich oraz rodzinne zdjęcia. Dzięki nim ściany są barwną galerią życia rodziny. Zastosowanie czerwieni w jadalni to zabieg funkcjonalny, gdyż barwa ta pobudza apetyt. Czerwone są także dodatki w salonie, tym kolorem wykończono też wnękę z biurkiem. Główną bohaterką serialowego salonu jest duża, miękka sofa, na której rodzina Boskich najchętniej spędza wolny czas, oglądając telewizję. Elegancki ton stonowanemu pokojowi dziennemu z serialu Rodzinka.pl nadają wzorzysta tapeta oraz ozdobne ramki do zdjęć.

Dom Boskich - kuchnia z serialu Rodzinka.pl

Wygodna kuchnia z wyspą to domena Natalii (w tej roli Małgorzata Kożuchowska). Tu przyrządza ona fantazyjne i zdrowe posiłki, niedoceniane jednak przez pozostałych członków rodziny Boskich, którzy najchętniej żywiliby się pizzą i frytkami. Kuchnię z serialu Rodzinka.pl urządzono w stylu rustykalnym - kojarzy się ono z ciepłem domowego ogniska. Drewniane meble kuchenne w towarzystwie parkietu i zielonych ścian wyglądają swojsko za sprawą kolorystyki zaczerpniętej z barw natury. Szafki mają skromne zdobienia i proste uchwyty. W przestronnych szufladach mieści się mnóstwo akcesoriów kuchennych ułatwiających codzienne gotowanie. Niepowtarzalny charakter nadają kuchni pojedyncze dekory umieszczone nad blatem. Naśladują one starą błękitno-białą ceramikę.

..  Jak urządzić kuchnię? Zobacz GALERIE ZDJĘĆ >>>

Jak mieszkają gwiazdy i bohaterowie TV? GALERIE ZDJĘĆ

Dom Boskich z serialu Rodzinka.pl urzeka klasycznym wystrojem, przez co panuje w nim atmosfera rodzinnego ciepła. A jak wyglądają wnętrza z innych seriali? Albo jak mieszkają polskie gwiazdy? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszych galeriach zdjęć.