Wnętrza domu w górach: ogromne przeszklenia oknem na... Beskid Żywiecki

2015-07-09 13:45

Wnętrza domu nowoczesnego, ale z góralskim zacięciem. Projekt wnętrz, w których oprócz klasycznych rozwiązań, nie brak designerskich akcentów. Przytulna przestrzeń przeznaczona pod wynajem turystom, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu – wnętrza domu, w którym rolę telewizora pełnią ogromne przeszklenia, za którymi rozpościera się ujmujący widok na jezioro Żywieckie i górę Żar.

Założeniem projektowym była aranżacja wnętrza domu, którego największą zaletą miało być usytuowanie. Krajobrazy Beskidu Żywieckiego tak przypadły do gustu Ani i Mikołajowi, że postanowili oni urządzić tam swoją przystań – dom w górach ASPEN. Aby dzielić się swoim szczęściem z innymi, postanowili przeznaczyć dom pod wynajem turystom.

Aranżacja wnętrz domu ASPEN w górach

Dom w górach ASPEN to wyjątkowa przestrzeń zlokalizowana w Międzybrodziu Bialskim, sercu Beskidu Żywieckiego. Za największą zaletę tego miejsca może uchodzić rozpościerający się widok na górę Żar, jezioro Żywieckie, Jaworzynę oraz Nowy świat. Jednak nie mniej urokliwe od samego otoczenia, są wnętrza domu w górach. Założenie było proste – projektować dom jak dla siebie, ale po to, by to gościom uchylić nieba. Celem zagwarantowania turystom jak najbardziej komfortowych warunków do odpoczynku, zadbano tutaj o każdy detal aranżacji, który ma świadczyć o standardzie i zachwycać nawet najbardziej wymagających gości.

Wnętrza domu: nowoczesność w góralskim otoczeniu

Wnętrza domu utrzymane są w nowoczesnym stylu, w którym dopatrzeć się można jednak zafascynowania góralskim stylem. Oryginalną całość wzbogacają designerskie elementy, które nadają wnętrzom domu indywidualnego charakteru. Dom ASPEN składa się z sześciu sypialni i siedmiu łazienek. Goście mają do dyspozycji cały dom, bądź też mogą wynająć jeden z dwóch apartamentów z osobnymi wejściami i kuchniami. Parter domu został przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Wnętrza domu zachwycają wysokim salonem, w którym czuć góralski akcent. Wszystkie drewniane elementy w domu wykonał lokalny stolarz, a designerskie lampy właściciele zamówili w polskiej firmie. W przestronnym salonie zrezygnowano z telewizora, a centrum wnętrza wyznacza panoramiczny kominek i duży stół, przy którym zasiąść mogą całe rodziny.

Aranżacja wnętrz: z dbałości o detal

Tym, co przykuwa największą uwagę w aranżacji wnętrz domu, nie jest tylko idealna spójność aranżacji oraz krajobrazy, które rozpościerają się za klimatycznymi przekleniami. W projekcie wnętrz nie sposób doszukać się jednego konkretnego bohatera, bowiem w każdym wnętrzu urzeka coś innego. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o każdy najmniejszy detal aranżacji, który w efekcie kreuje ostateczny wyraz przestrzeni. Warto tutaj zwrócić uwagę chociażby na aranżację łazienek, w których zaskakują niecodzienne formy i materiały, z których wykonane zostały umywalki. Każda z sześciu sypialni w domu, została urządzona w indywidualnym stylu, by miała niepowtarzalny styl i charakter.

Aranżacja wnętrz: ogromne przeszklenia oknem na... Beskid Żywiecki

Aranżację domu charakteryzują duże przeszklenia, które układają się w charakterystyczny wzór. To one pełnią także rolę swego rodzaju telewizora. Za nimi rozpościera się urzekający widok, który daje wrażenie przebywania blisko przyrody. Wieczorami, przy odrobinie szczęścia, można zobaczyć pod samymi oknami sarny i jelenie, które chadzają tamtędy dom wodopoju. Sypialnie z osobnymi łazienkami i przytulny salon to jednak nie wszystko, co do zaoferowania ma dom w górach. Na poddaszu zaprojektowano niewielką bawialnię z piłkarzy kami i tarczą do rzutek, rowerem stacjonarnym i zabawkami dla najmłodszych.

ASPEN Deluxe Residence
ul. Kasperków 25
34-312 Międzybrodzie Bialskie
inaspen.pl

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021