Robótki ręczne. Przyjemność szycia

2011-01-18 17:49

Wiele kobiet woli własnoręcznie uszyć coś dla siebie i do domu, niż kupić gotowe. Przyłącz się do nich. Szycie to sposób na oryginalność i poznanie nowych przyjaciół.

Warto spróbować swoich sił i uszyć kilka prostych rzeczy, tj. poszewki na poduszki, czy obrus. Na maszynę nie wydasz dużo. Łucznik dla początkujących Lidia 2016 w sklepach internetowych kosztuje od 335 zł. Nieprędko wymienisz go na nowy, bo ma aż 24 funkcje, m.in. wykańczanie brzegów owerlokiem, wszywanie zamków ściegiem krytym, przyszywanie guzików i aplikacji, ściegi dekoracyjne. Czego ci więcej potrzeba? Przybory krawieckie trzymaj pod kontrolą, zwłaszcza gdy w domu są dzieci.

Kafejki krawieckie

W Paryżu jest Sweet Shop, w Berlinie Linkle. Wpadasz, kiedy chcesz, zamawiasz kawę, ciastko i... maszynę do szycia. Płatne od godziny. Można się poradzić doświadczonej krawcowej i zapisać na kurs. Chętnych coraz więcej, bo to jest też sposób na życie towarzyskie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE