Projekt wnętrz showroomu: czarno-białe wnętrze źródłem inspiracji

2015-06-21 20:18 Anna Rychlewicz

Projekt wnętrz będący inspirującą przestrzenią dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z aranżacją przysłowiowych czterech ścian. Czarno-białe wnętrze wypełnione po brzegi oryginalnymi rozwiązaniami i niekonwencjonalnymi pomysłami na aranżację przestrzeni na topie. Aranżacja mieszkania, w którym królują elementy z różnych światów, pozwalające zwizualizować sobie przestrzeń na wskroś idealną. Prezentujemy projekt wnętrz showroomu SHOKO DESIGN, który ujmuje wyrazistością i niecodziennymi zestawieniami.

Prezentowany projekt wnętrz jest przestrzenią, która ma nieść przede wszystkim inspirację. Lokum ma być bodźcem dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z aranżacją wnętrz. Showroom SHOKO Design to nie tylko pracownia, w której na co dzień tworzą projektanci, ale także przestrzeń, która umożliwia klientom namacalne wypróbowanie pewnych rozwiązań.

Czarno-białe wnętrze: showroom SHOKO DESIGN

Showroom SHOKO DESIGN to inspirująca przestrzeń, w której na co dzień powstają niebanalne i oryginalne projekty wnętrz. To także wnętrze, które umożliwia klientom wypróbowanie pewnych domowych rozwiązań oraz sprawdzenie tego, jak prezentują się na żywo przeróżne zestawiania materiałów i rodzajów wykończeń. Showroom SHOKO DESIGN prezentuje odwiedzającym nie tylko połączenia pewnych materiałów, ale pokazuje także, w jaki sposób interesująco wpleść je do aranżacji i zestawić z istniejącymi już elementami wyposażenia.

Projekt wnętrz: czarno-białe źródło inspiracji

Projekt wnętrz urzeka zestawieniem najróżniejszych materiałów i faktur, które paradoksalnie składają się na niezwykle spójne wnętrze. Przestrzeń zostało utrzymana w czarno-białej kolorystyce, która gdzieniegdzie dopełniona została modną szarością czy bezkonkurencyjną cegłą na ścianie. Dzienna część wnętrza, w której zlokalizowano także centralne miejsce do pracy, to białe wnętrze ujmujące delikatnością i łagodności. Umowną granicę wyznacza tutaj czarny pas na ścianie, który został efektownie przeciągnięty aż na sufit. W centrum wnętrza zlokalizowano drewniane schody prowadzące na piętro mieszkania. Na uwagę zasługuje tutaj aranżacja czarnej kuchni, która ocieplona została drewnianym elementem blatu. Klasyczna zabudowa w kolorze czarnym idealnie odcina się na tle białej ściany, przez co wnętrze zyskuje na wyrazistości i może pochwalić się niebywałą klasą. W małym wnętrzu udało się zaplanować także mini strefę jadalnianą, którą wyznacza niewielki drewniany blat przymocowany do ściany. W opozycji do czarnej kuchni staja minimalistyczna mała łazienka, której uroku dodaje industrialne oświetlenie. W małym wnętrzu na próżno doszukiwać się jednak nudy. Znajdziemy tutaj zarówno drewniane akcenty pojawiające się w meblach łazienkowych, ceramiczne płytki na podłodze i klasyczne kafelki „cegiełkę" na ścianie, sięgającą do połowy wysokości łazienki. Niekwestionowanym bohaterem w małym wnętrzu łazienkowym jest jednak dekoracyjna podłoga wyłożona dekoracyjnymi czarno-białymi kaflami, która domyka aranżację.

Kontakt z pracownią:

SHOKO DESIGN
ul. Lermontowa 14
60-461 Poznań, Poland

Tel: +48 607 347 848
www.shokodesign.com

Zobacz inne realizacje SHOKO DESIGN