Modny WYSTRÓJ WNĘTRZ: niebieskie dekoracje wnętrz ZDJĘCIA

2013-06-21 12:43

Dobrym rozwiązaniem na ciekawy wystrój wnętrz jest dodanie do aranżacji niebieskich dekoracji. I to w niemal każdym odcieniu tej barwy, tym bardziej, że paleta jest bogata. Niebieskie dekoracje wnętrz zaczynają się od błękitu, klasycznego niebieskiego, kończąc na oryginalnych odcieniach morskiego, chabru i granatu . Zobacz, w jaki sposób można łatwo urządzić mieszkanie w niebieskiej odsłonie.

Spis treści

  1. Wystrój wnętrz inspiracje: niebieskie dekoracje wnętrz
  2. Niebieski wystrój wnętrz: pomysły
  3. GALERIA: niebieski wystrój wnętrz - nasza inspiracja >>>
  4. Niebieskie dekoracje wnętrz: w jakim stylu?

Specjaliści od aranżacji wnętrz uważają, że jednym z najlepszych kolorów w dekoracji wnętrza jest spokojny niebieski. To zimny, ale jednocześnie wyrafinowany kolor. Niebieski wystrój wnętrza pozwala odnaleźć spokój, zaś z punktu widzenia aranżacji wnętrz, błękit optycznie powiększa przestrzeń. Zobacz w naszej galerii, jak można skomponować wystrój wnętrze, w którym dominuje niebieski kolor! Wystrój wnętrz inspiracje: kolor niebieski we wnętrzu.

Wystrój wnętrz inspiracje: niebieskie dekoracje wnętrz

W wystroju wnętrz wszystko zależy od połączeń kolorów. Rozwodniony lub mocny niebieski kolor dekoracji wnętrz świetnie podkreśla jasne kolory ścian oraz mebli. Mocniejsze barwy uzupełniają się z jasnymi odcieniami tego samego koloru, a więc w wystroju wnętrz możemy dobrać dodatki w niejednym niebieski odcieniu. Niebieskie dekoracje w jasnym wnętrzu wysuwają na pierwszym plan stylowe dodatki, meble oraz inne bibeloty.

Niebieski wystrój wnętrz: pomysły

Bezpieczne i zawsze modne wnętrze uzyskamy stosując białe kolory ścian, które podkreślą niebieskie dekoracje czy inne elementy wnętrza. Taki wystrój wnętrz jest doskonały do salonu, którego niebieskie kolory ścian mogą zbyt przytłaczać. Natomiast biel jest właśnie świetnym tłem, dzięki któremu niebieskie wyposażenie zyska na intensywności. Białe ściany i modne niebieskie dodatki to dobre rozwiązanie, gdy urządzany jest mały salon. Taka aranżacja daje poczucie przestrzeni, optycznie powiększa pomieszczenie. Połączenie bieli i niebieskiego to również dobra kompozycja na wystrój sypialni. To miejsce relaksu, wyciszenia.

GALERIA: niebieski wystrój wnętrz - nasza inspiracja >>>

Niebieskie dekoracje wnętrz: w jakim stylu?

Błękit czy nawet ciemniejszy odcień niebieskiego ma działanie kojące, uspokajające, relaksujące. To jeden z niewielu kolorów, który odnajduje się w każdym stylu. Styl prowansalski, styl skandynawski, nowoczesny – każdy z nich różny, a wszystkie sprawdzą się w niebieskiej lub błękitnej tonacji. Styl marynarski lub wiejski - charakterystycznymi kolorami są właśnie barwy niebieskie , to pomysł na modne dodatki w kuchni, łazience, sypialni. Niebieski wystrój wnętrz są uniwersalne i ponadczasowe. Nie ulegają modom, wpasują się w każdą stylizację.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE