Kolory wnętrz: NIEBIESKIE ŚCIANY i dodatki do nowoczesnych wnętrz - ZDJĘCIA, DUŻA GALERIA

2013-05-17 14:37 Joanna Dobkowska

Niebieski to zimny kolor. Kolory ścian w tym odcieniu pasują do nowoczesnych wnętrz o surowym wystroju. Kobalt wybija się na pierwszy plan w monochromatycznym towarzystwie szarości i czerni oraz tworzy klubowy nastrój. Niebieski pasuje do betonu, stali i plastiku.

Propozycje naszych stylistów spodobają się osobom, które lubią współczesny wystrój wnętrz. Chłodny kolor ścian dodaje wnętrzom przestronności. Do niebieskich ścian wprowadzamy elementy stylu industrialnego: stal i beton. Ta aranżacja wnętrza nie jest i nie będzie słodka, ale można nieco złagodzić surowy kolor ścian. Eliminujemy kanty, dobierając meble o zaakrąglonych krawędziach.

Pleksiglas jest wymarzonym tworzywem do uzyskania miękkich, lecz wciąż klarownych linii. Gładkie powierzchnie plastiku i lśniących granitowych płytek podłogowych kontrastują z chropowatą fakturą betonowych ściani denimowym obiciem foteli.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021