Mieszkanie dla młodej pary. Wnętrze w stylu nowoczesnym

2017-10-26 15:36

Projekt wnętrz nowoczesnego mieszkania został oparty na trzech kolorach: bieli, szarości i ciepłym odcieniu dębiny. Aranżacja jest oszczędna w formie, meble są tylko niezbędne, a wszystko to jest możliwe dzięki dobrze zaprojektowanym miejscom do przechowywania w przedpokoju, kuchni i łazience.

Dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 55 metrów kwadratowych, zostało zaprojektowane dla pary nowożeńców. Architekt wnętrz  Joanna Nawrocka z pracowni JN Studio podzieliła mieszkanie  na strefę dzienną z salonem, kuchnią, jadalnią oraz część nocną z sypialnią i łazienką. Obie strefy dzieli obszerna szafa – garderoba, z wydzieloną spiżarnią i schowkiem gospodarczym.

Strefa dzienna: salon z kuchnią i jadalnią

Strefę dzienną mieszkania stanowi otwarta przestrzeń salonu, kuchni i jadalni. Dominują tu szarości – taka jest sofa i beton strukturalny na ścianie, drewna – dębu Nebraska i bieli. Narożny aneks kuchenny, w pełni wyposażony, pozwala na swobodne gotowanie właścicielom dla siebie na co dzień i dla gości podczas spotkań towarzyskich. Szafki z lakierowanego na biało MDF-u wypełniają przestrzeń aż po sufit. Zmieszczą się tu wszystkie naczynia, garnki i zapasy spożywcze. Cześć zabudowy – z lodówką- zintegrowana jest kolorystycznie i faktycznie z meblami w salonie – szafki wykonane są  z tego samego materiału.  

Czytaj też: Wnętrze dla pary z czarno-białą szachownicą w kuchni

 Mieszkanie dla pary
Autor: JN Studio

Nowoczesna sypialnia z elementami stylu glamour

W nowoczesnej sypialni znalazły się elementy  stylu  glamour: tapeta z delikatnym wzorem, ozdobna lampa oraz sztukaterie pod sufitem. Kolorystyka, czyli biel, szarość drewno dębowe jest taka sama w pozostałych częściach mieszkania. Wszystkie te elementy  tworzą wnętrze spokojne i romantyczne, sprzyjające wypoczynkowi.

Mieszkanie dla pary
Autor: JN Studio

Biała łazienka z dobrze ukrytą pralką

Aranżacja nowoczesnej, dużej  łazienki została oparta na kolorze białym. Pojawiają się tu też szarość i drewno na płytkach imitujących deskę dębową – czyli dokładnie ta sama paleta kolorystyczna, która obowiązuje w salonie i sypialni. Wielkość łazienki pozwoliła na umieszczenie w niej wanny i prysznica. Wygospodarowano tu też przestrzeń na szafę mieszcząca w sobie na pościel, ręczniki, pralkę i suszarkę oraz kosmetyki i środki chemiczne.
Zobacz też: Projekt mieszkania dla pary-sztuka kompromisu

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W lutym czerpiemy energię z wyrazistości (kolorów i stylów), doceniamy także przytulność w domu. W rubryce MOODBOARD sprawdzamy śmiałe połączenie fioletu z niebieskim.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Luty 2022