Magia kąpieli

2018-11-28 15:21
Kojąca zmysły łazienka
Autor: materiały prasowe Wanna „Immersion” inspirowana tradycyjnymi drewnianymi misami do kąpieli używanymi w Japonii i Chinach jest głębsza niż standardowa wanna i zajmuje mniejszą powierzchnię. Pozwala na przyjęcie dwóch różnych pozycji podczas kąpieli: siedzącej i całkowicie zanurzonej, jeszcze bardziej sprzyjającej odprężeniu. Projekt: Neri & Hu, materiał: Cristalplant®. www.agapedesign.it, www.roomsdesign.pl

Nie ma lepszej recepty na rozgrzewkę w środku zimy, niż zanurzyć się w głębokiej, miłej w dotyku, przyjaznej w formie wannie. W długie mroźne wieczory cenimy przestrzeń kąpielową jeszcze bardziej niż zazwyczaj. Uczyńmy ją zmysłową, przytulną, inspirującą.

Wanna – niezbędny element luksusowego salonu kąpielowego. Do wyboru mamy wiele modeli w każdym stylu, od vintage po nowoczesny. – Długo dominowały na rynku wanny akrylowe, ale z roku na rok coraz bardziej odchodzimy od tego materiału. Z jednej strony, obserwujemy powrót wanien żeliwnych, które dłużej utrzymują ciepło, z drugiej – zwrócenie się użytkowników ku modelom z lekkich, plastycznych konglomeratów. Forma wanny wydaje się wówczas dopasowywać do pozycji ciała – mówi projektantka wnętrz Beata Górecka.

Więcej o tym, jak zaaranżować przytulną łazienkę, przeczytasz w grudniowym numerze Dobrego Wnętrza!

Kup miesięcznik DOBRE WNĘTRZE w naszym sklepie>>>