Efekt BETONU na ścianie w ARANŻACJI WNĘTRZ: 10 pomysłów z prawdziwych mieszkań ZDJĘCIA

2013-10-26 10:52

Aranżacja wnętrz z betonem na ścianie doskonale wygląda we wnętrzach nowoczesnych o nieco industrialnym charakterze. Jeśli jednak beton ocieplimy drewnem lub kolorowymi dodtkami, ściana z betonu sprawdzi się również w mieszkaniach ze spokojną i odrobinę klasyczną aranżacją. Zobacz pomysły z prawdziwych mieszkań na beton na ścianie ZDJĘCIA.

Beton na ścianie możemy zastosować praktycznie we wszystkich wnętrzach. Ważne, aby panował w nich raczej nowoczesny wystrój. Jedna ze ścian - w kuchni czy salonie - pokryta betonową okładziną będzie wyglądać atrakcyjnie, ale należy pamiętać, że taka dekoracja może zdominować aranżację wnętrza. To znaczy, że pozostałe elementy wyposażenia muszą do niej pasować.

Aranżacja wnętrz: beton na ścianie warto ocieplić

Beton na ścianie w aranżacji wnętrz warto łączyć z dodatkami, które ocieplą wnętrze, np. miękkimi tkaninami, dekoracjami w wyrazistym kolorze. W tym sezonie projektanci polecają kolor żółty w musztardowym odcieniu. Beton lubi także oprawę prostych drewnianych mebli. Unikajmy tych stylizowanych na stare, ze zdobieniami. Pamiętajmy, że betonowa ściana jest nawiązaniem do stylu industrialnego i najlepiej współgra z rzeczami, które się z nim  kojarzą.

Stosując beton na ścianie w aranżacji wnętrz możemy pokusić się o okładziny betonowe, płytki (nawet z efektem chropowatej ściany), farby strukturalne, fototapety i tapety 3D imitujące beton.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE