Aranżacja wnętrz: gabinet w wielkomiejskim stylu inspirowany stylem nowojorskim!

2015-05-26 9:36 Monika Czerwińska-Konarska

Aranżacja wnętrz apartamentu z imponującym gabinetem utrzymana jest w wielkomiejskim stylu eklektycznym. Architektki ze Studia POTORSKA dokładnie wysłuchały tego co inspirowało właściciela mieszkania, na czym mu najbardziej zależało. Na pierwszy rzut oka widać, że właściciel kocha Nowy Jork i wywodzący się stamtąd styl loftowy.

Aranżacja wnętrz apartamentu odzwierciedla zamiłowanie jego właściciela do Nowego Jorku. Dlatego mieszkanie, które wybrał ma duże okna, charakterystyczne dla loftów i czytelną przestrzeń. Gabinet z imponującą biblioteką jest miejscem pracy właściciela apartamentu, dlatego jego aranżacja musiała być naprawdę przemyślana i idealnie odpowiadać jego marzeniom. 

Aranżacja wnętrz: gabinet w wielkomiejskim stylu eklektycznym

W apartamencie młodego singla wygospodarowanno miejsce na wygodny gabinet z biblioteką. Gabinet jest także miejscem codziennej pracy, stąd tak wiele starań by stał się komfortowy i ładny. Jak to w apartamencie w stylu eklektycznym znajdziemy tu elementy w stylu nowoczesnym i klasycznym. W stylu nowoczesnym architektki ze Studia Potorska (projekt wnętrz), zaprojektowały imponujących rozmiarów bibliotekę. Praktycznie wszystkie ściany bez okien zostały zabudowane półkami bibliotecznymi z eleganckiego orzecha amerykańskiego. W stylu nowoczesnym jest także duże, ale lekkie biurko, wyposażone w nowoczesne krzesło i minimalistyczne wręcz lampy. Elementy klasyki w aranżacji gabinetu w mieszkaniu to sofa w stylu Chesterfield oraz klasyczny perski dywan. Wszystkie te elementy w całość idealnie łączą ciężkie czarne żaluzje, które dodają klimatu we wnętrzu. W gabinecie z biblioteką nie mogło oczywiście zabraknąć obrazów i sentymentalnych drobiazgów. W efekcie w gabinecie udało się uzyskać efekt męskiego wnętrza ale z niecodzienna lekkością, taką samą jak w pozostałych wnętrzach apartamentu inspirowanego nowojorskimi loftami.

Projekt: Studio Potorska
Zdjęcia: Tomirri Photography