Sypialnia w barwach jesieni: brązowe ściany i kolorowe dodatki

2008-09-26 2:00

Twórcze podejście do urządzania sypialni zapełniło ją obrazami i nadało ciemną oprawę w barwach jesieni. Teraz kusi malowniczym kontrastem kolorów, zachęca do relaksu.

Sztuka uwrażliwia, pobudza wyobraźnię, skłania do marzeń. Jest więc idealną towarzyszką w sypialni. Zwykle w pobliżu łóżka wiesza się obraz, ale my nie poprzestaliśmy na jednym. Oto aranżacji sypialni w jesiennej odsłonie. Bazą jest brązowy kolor ścian.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Brązowa, jesienna sypialnia

Zapełniliśmy wnętrze sypialni kompozycją złożoną ze zdjęć oprawionych w ramy. Równie atrakcyjnie w tym miejscu mogą się prezentować inne dzieła sztuki, obrazy olejne, grafiki, akwarele i płaskorzeźby. Ciemne brązowe tło ścian dodało głębi jasnym płaszczyznom zdjęć domowej kolekcji, które dzięki temu prezentują się szczególnie efektownie. Urodę prac wydobywa punktowe dekoracyjne światło w sypialni zamocowane nad nimi.

Kolory w sypialnia: jesienny wystrój

W sypialni oprócz ciemnych ścian, brązowy odcień mają także meble, a granica pomiędzy jednymi i drugimi zdaje się zacierać. Kompozycję brązów rozjaśniły beżowa podłoga, biel pościeli oraz zasłony. Efektownym urozmaiceniem w aranżacji jesiennej sypialni są jasne zielenie. W tym kolorze są abażur, dywan, pled i poduszki, które zestawione z brązami wydają się bardziej wyraziste. Zawężona gama kolorów ma w takiej sypialni dodatkowy sens.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE