Sypialnia inna niż wszystkie. By przyjemniej witać dzień, postaw na detale

2023-04-07 14:31

W ładnie urządzonej sypialni nie tylko łatwiej się zasypia, lecz także przyjemniej wita dzień. Tu wszystko ma znaczenie – odcień ścian, miękkość tkanin, uroda dodatków… Zgodnie z ostatnimi trendami stawiamy na personalizację aranżacji, dyscyplinę kolorów oraz porządek optyczny.

Sypialnia
Autor: serwis prasowy marki Stegu

Pochwała natury

Barwy ziemi wnoszą do aranżacji spokój, a motywy ornitologiczne wesołe ożywienie. Dzięki ograniczeniu do minimum dekoracji patrzymy na to, co najbardziej efektowne we wnętrzu – tapetę we flamingi czy lampę w stylu vintage.

Sypialnia
Autor: serwis prasowy marki Delightfull

Na widoku

Często wystarczy naprawdę niewiele. Wygodne łóżko plus fototapeta z pięknym pejzażem i sypialnia gotowa!

Sypialnia
Autor: serwis prasowy marki Rebel Walls Na zdj. wyżej tapeta Misty Forest, rebelwalls.com/pl

Dzień dobry po szwedzku

Niezmiennie styl skandynawski wysoko plasuje się we wnętrzach. Jego biele, szarości, elementy z naturalnego drewna, a także miękkie, dobre gatunkowo, tkaniny – świetnie wpisują się w aranżację sypialni. Na pierwszym zdjęciu uwagę przyciąga okładzina ścienna wykonana z teku barwionego na gruszę (pionowe listewki optycznie odsuwają sufit od podłogi), na drugim oryginalne drewniane panele modułowe.

Sypialnia
Autor: Marcin Grabowiecki
Sypialnia
Autor: serwis prasowy blooki.pl Na zdj. modułowe panele drewniane Pro marki Blooki.

Głowa do góry

O poranku promienie słońca leniwie wędrują po pokoju. Przedzierają się przez ażurowe firany i lampę, odbijają od złotego wnętrza klosza… Lubisz je obserwować? Takie efekty świetlne dobrze widać w jasnym, monochromatycznym wnętrzu. Ściany w kremowym kolorze lekkiej mgiełki idealnie współgrają z szarościami, czernią i drewnem.

Sypialnia
Autor: serwis prasowy marki Tikkurila

Zen na sen

Zgodnie z japońskimi stylem życia i projektowania wnętrz – mniej znaczy więcej. Gdy mamy wokół siebie uporządkowaną przestrzeń, wolną od nadmiaru rzeczy, możemy się skoncentrować na tym, co najważniejsze. Tutaj, widać czarno na białym, że priorytetem jest wypoczynek.

Sypialnia
Autor: serwis prasowy marki French Bedroom

Układanka dla indywidualisty

Modułowe zagłówki tapicerowane (w porównaniu z tradycyjnym oparciem łóżka) dają większą swobodę aranżacyjną. Sami wybieramy ich wymiary, kolory i rodzaje tkanin. A montaż? Jest równie prosty jak projekt. Panele można przyklejać za pomocą kleju montażowego lub rzepów punktowych.

Sypialnia
Autor: serwis prasowy marki Stegu Na zdjęciu panele tapicerowane Hexago, 35x30 cm, stegu.pl.