Sypialnia: garderoba dla niego. Szafa dla mężczyzny w sypialni

2017-02-13 20:28

Jak ma wyglądać garderoba dla niego w sypialni? Wybór męskiej szafy to nie lada wyzwanie. Garderoba będzie najbardziej męska wtedy, gdy wyposażymy ją w gadżety. Najlepiej, gdyby sama była gadżetem schowanym w rozsuwającej się ścianie sypialni. Aranżacja sypialni z garderobą dla niego - zdjęcia

Spis treści

  1. Garderoba dla mężczyzny w sypialni
  2. Przestronne szafy: sypialnia w męskim stylu
  3. Luksusowa garderoba dla mężczyzny
  4. Galeria zdjęć: inspiracje na męskie wnętrza

Bardzo praktyczną rzeczą w życiu mężczyzny jest jest luksus. Dlaczego więc i garderoba dla niego nie miałaby być luksusowa? Radzimy, jak urządzić garderobę dla mężczyzny. 

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Aranżacja sypialni z uwzględnieniem szafy dla niego. Inspiracje na męskie wnętrza.

Garderoba dla mężczyzny w sypialni

Nasza aranżacja sypialni stawia na garderobę dla niego z prawdziwego zdarzenia. Szafa ukryta jest w ścianie i ma wiele schowków, które będą przydatne dla mężczyzn, np. przy porządkowaniu krawatów. Dobrze przemyślany układ szuflad, półek i wieszaków w męskiej garderobie pozwolą na szybsze znalezienie ubrań w szafie.

Przestronne szafy: sypialnia w męskim stylu

Prawdziwy mężczyzna, jak wiadmomo nie płacze (że nie może znaleźć w szafie skarpetek do pary) oraz nie cofa się przed największym nawet wyzwaniem (utrzymanie porządku w garderobie). To ktoś, kto wie, że szukanie sportowej marynarki wśród garniturów naraża człowieka na utratę cennych minut, a zgubienie najmodniejszej w tym sezonie koszuli z krótkim rękawem wśród koszul z długim, może doprowadzić do kryzysu wiarygodności przy najbliższym spotkaniu na szczycie. Mężczyźni uważają, że im akurat to się nie przydarzy... A jednak nie przydarza się tylko mężczyznom zorganizowanym. Garderoba dla mężczyzny w sypialni powinna zatem pozwalać na dobre zorganizowanie miejsca na ubrania dla niego. Zapięte na ostatni guzik ubrania prezentują się godnie w otwartych wnękach. Pełen przegląd sytuacji mamy już na wejściu. Zwłaszcza gdy czujnik włącza światło w garderobie. Szerokie szuflady z przegrodami pozwalają zobaczyć więcej zawartości bez konieczności przekopywania zbiorów, np. spinek do koszuli, krawatów, pasków, czy skarpetek.

Luksusowa garderoba dla mężczyzny

Mając garderobę, w której po pociągnięciu sekretnej rączki spod sufitu zjeżdża rządek koszul, a po lekkim muśnięciu uchwytu wyjeżdża ściana z krawatami, można poczuć się panem sytuacji. Takie gadżety w męskiej garderobie \będą sprawiały wiele przyjemności, a poprzez ukrycie szafy w ścianie wasza sypialnia nie straci na przestrzenności.

Galeria zdjęć: inspiracje na męskie wnętrza

Wnętrza zaprojektowane dla mężczyzn - nowoczesne projekty. Zobacz luksusowe męski wnętrza: aranżacje, zdjęcia, inspiracje.