NOWOCZESNA SYPIALNIA W KOLORZE: urządzamy wnętrze sypialni

2013-08-21 8:30

Marzy ci się nowoczesna sypialnia: radzimy jak ją urządzić, by świetnie się w niej odpoczywało. Kolory w sypialni - pokazujemy wnętrza sypialni w mocnych kolorach i z wyrazistymi wzorami. Sypialnia aranżacje: GALERIA ZDJĘĆ.

Nowoczesna sypialnia: jak jest, jak ją urządzić? Sypialnia przestała być już nijakim wnętrzem. Dziś wnętrze sypialni musi mieć charakter. Oczywiście, powinna być też tak urządzona, by sprzyjała odpoczynkowi, ale nie znaczy to, że wyłącznie w spokojnych kolorach. Moda na białe nowoczesne sypialnie doskonale się tu wpisuje, ale co zrobić, gdy właśnie podobają ci się mocne kolory w sypialni czy wyraziste wzory na tapecie? Jedno drugiemu nie przeszkadza - z powodzieniem w nowoczesnej sypialni można zastosować  intensywne kolory ścian i motywy i świetnie się relaksować. Podpowiadamy, jakie wybrać kolory w sypialni i jak sobie poradzić z urządzeniem jej wnętrza. Oczywiście najlepszą podpowiedzią będą zdjęcia sypialni: zobacz jak inni urządzili sypialnię, prezentujemy prawdziwe wnętrza.

Nowoczesna sypialnia: dobre kolory w sypialni

Oprócz bieli w nowoczesnej aranżacji wnętrz modne są również nasycone oraz ciemne kolory w sypialni. Dobrym sposobem na to, by nie przeszkadzały w odpoczynku, nie pobudzały lub nie przytłaczały wnętrza sypialni jest zastosowanie ich na ścianie za zagłówkiem łóżka. Naprawdę możesz poszaleć i nie bać intensywnego koloru ściany w sypialni. Wybierz taką barwę, którą lubisz. Gdy leżysz, nic cię nie rozprasza, a dzięki efektownej kolorystyce ściany aranżacja nowoczesnej sypialni jest bardzo dynamiczna. Podobnie możesz zrobić z tapetą z mocnym wzorem - również sprawdzi się w nowoczesnej sypialni. Wyklej nią tylko jedną ścianę za łóżkiem. W zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć w nowoczesnej aranżacji sypialni, łóżko możesz zestawić ze ścianą kontrastowo, np. takie z jasnego drewna lub białe na tle ciemnoszarej tapety, albo "wtopić" mebel w tło dzięki podobnym kolorom i mebla, i ściany. Zastanawiając się jak urządzić sypialnię, jeśli zdecydujesz się na mocny kolor ścian, nie wstawiaj do nowoczesnej sypialni za wiele sprzętów i bibelotów. Nowoczesna aranżacja sypialni nie znosi zatłoczenia.