Nowoczesna sypialnia: klinkier w otoczeniu forniru i nowoczesnego designu

2015-08-12 18:21

Nowoczesna sypialnia, w której modne są nie tylko formy, ale przede wszystkim kolory. Nocne wnętrze, w którym króluje wyjątkowej urody garderoba, przepiękna drewniana podłoga, a całość dopełnia chłodny klinkier na ścianie za łóżkiem. Prezentujemy projekt sypialni w stylu nowoczesnym, która stawia na oryginalny design i ponadczasowe zestawienia.

Nowoczesna sypialnia z lampą sztalugową
Autor: archiwum W aranżacji nowoczesnej sypialni, charakterystyczne drewno przeplata się z elementem industrialnej surowości, a całość przypieczętowana została mocno designerskim akcentem. Fot. Arte Dizain Studio Architektoniczne

Projekt sypialni zakładał aranżację nowoczesnego wnętrza, które wyróżniałoby się na tle standardowych aranżacji. Nowoczesna sypialnia została pomyślana jako przestrzeń, w której charakterystyczne drewno przeplata się z elementem industrialnej surowości, a całość przypieczętowana została mocno designerskim akcentem. Za projekt nowoczesnego wnętrza nocnego, które urzeka niepowtarzalną urodą odpowiada studio Arte Dizain Studio Architektoniczne.

Nowoczesna sypialnia: to, co najlepsze w nowoczesności

W aranżacji sypialni postawiono na ponadczasową nowoczesność, która przejawia się zarówno w zestawieniu materiałów, doborze wyposażenia, jak i kolorów. We wnętrzu dominuje wygodne łóżko sypialniane z wysokim zagłówkiem. Tutaj uwagę przyciąga dekoracja ściany za łóżkiem, która została pokryta klinkierem. Takie rozwiązanie, pozornie chłodne, idealnie wpisuje się w aranżację nowoczesnego wnętrza, które poza modnym wystrojem charakteryzuje się wyjątkowym klimatem. Charakterystyczny klinkier na ścianie, o miano bohatera wnętrza, zdaje się konkurować z fornirowaną zabudową garderoby. W projekcie wnętrza nocnego postawiono na funkcjonalne i praktyczne rozwiązania. Tak też w przestrzeń pomiędzy ścianą, a garderobą, spójnie wpisano niewielki regał, który może służyć za miejsce do przechowywania książek czy bibelotów. To jednak nie koniec zaskoczeń w nowoczesnym wnętrzu sypialni.

Nowoczesne wnętrza: urok niestandardowych zestawień

W centralnym punkcie wnętrza króluje designerski żyrandol, który nadaje sypialni niepowtarzalnego stylu. I tutaj nie kończy się kwestia oświetlenia... Projektantka zaplanowała także oświetlenie dodatkowe w postaci modnej lampy sztalugowej w kolorze czarnym. Niezaprzeczalną zaletą wnętrza są ogromne okna, które oświetlają sypialnie światłem naturalnym. W kwestii dekoracji okien postawiono na lekkie i zwiewne białe firany oraz modne długie zasłony, które pozwalają na zachowanie prywatności, a jednocześnie idealnie współgrają z aranżacją wnętrza i nadają jej dodatkowego sznytu. W kwestii dodatkowej zabudowy meblowej, zdecydowano się na niską fornirowaną szafkę, nad którą dumnie króluje ogromne lustro. W nim z kolei odbija się wszystko to, co w aranżacji nowoczesnej sypialni jest najbardziej urokliwe. Zwieńczeniem projektu wnętrza i jego dopełnieniem jest oryginalna drewniana podłoga, która nadaje przestrzeni wrażenie niepowtarzalności i absolutnej indywidualności.

Arte Dizain Studio Architektoniczne
Mgr inż. arch. Agnieszka Hajdas – Obajtek
www.artedizain.pl

Sopot
ul. Grunwaldzka 58/1
81-771 Sopot

Warszawa
ul. Aleksandra Gierymskiego 12/14
00-772 Warszawa

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE