KRÓLEWSKA SYPIALNIA z fantazją: 10 inspiracji na aranżacje sypialni z przepychem ZDJĘCIA

2013-10-31 14:04

Sypialnia w królewskim stylu? Czemu nie! Jeśli lubimy taki styl, pokuśmy się o aranżację sypialni z przepychem i fantazją. Zobacz zdjęcia w naszej galerii i znajdź inspiracje dla siebie.

Aranżacja sypialni w królewskim stylu na pewno będzie oryginalnym rozwiązaniem.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Tak urządzona sypialnia na pewno stanie się naszym ulubionym wnętrzem, w którym poczujemy się niemal jak w pałacu. Realizując nasze władcze fantazje, zwróćmy jednak uwagę na kilka ważnych detali, które są obowiązkowe w królewskiej sypialni.

Królewska sypialnia: styl zobowiązuje

W sypialni rodem z pałacu koniecznie powinien znaleźć się baldachim. Ta dekoracja łóżka sprawdzi się zwłaszcza w sypialniach wysokich z dość dużym łóżkiem. Generalnie w królewskiej sypialni im większe łoże, tym bardziej po królewsku. Baldachim nad łóżkiem może być bogato zdobiony, ale dopuszczalne są też wersje skromniejsze – bardziej nowoczesne.

Kolejną ważna sprawą w aranżacji sypialni w królewskim stylu są kolory. Możemy wybierać z ponadczasowej bieli, złota oraz wyrazistych brązów. Dobrym uzupełnieniem takiej aranżacji sypialni jest żyrandol – wiszący, duży i bardzo dekoracyjny.

Nie zapominajmy również o zagłówku: w pałacowej sypialni powinien być wysoki, dekoracyjny – najlepiej pikowany.

Królewska sypialnia powinna błyszczeć - satyną, jedwabiem, welurem, dopuszczalna jest także lakierowana skóra.

Zasada w aranżacji sypialni w stylu królewskim jest jedna: ma być przepych. Postarajmy się jednak zachować dobry smak i dopasować elementy aranżacji sypialni do wielkości wnętrza.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE