Kolory wnętrz: co kolor ścian w sypialni mówi o Twojej osobowości?

2015-08-11 14:27

Gdyby ściany mogły mówić, wiele sekretów ujrzałoby światło dzienne. Taki na przykłąd kolor ścian... Co kolor ścian w Twojej sypialni mówi o Twoich cechach charakteru? Jaki temperament lokatora skrywają żółte, granatowe, szare czy białe ściany w sypialni? Koniecznie sprawdź!

Spis treści

  1. Kolor ścian w sypialni: żółty
  2. Kolor ścian w sypialni: biały
  3. Kolor ścian w sypialni: granatowy
  4. Kolor ścian w sypialni: beżowy
  5. Kolor ścian w sypialni: szary
  6. Kolor ścian w sypialni: niebieski
  7. Kolor ścian w sypialni: brązowy
  8. Kolor ścian w sypialni: zielony
  9. Kolor ścian w sypialni: różowy

Co kolor ścian w sypialni mówi o Twojej osobowości? Sprawdź koniecznie jakie cechy dominują w Twoim charakterze. Ściany w sypialni mówią o nas więcej, niż nam się wydaje...

Kolor ścian w sypialni: żółty

Żółty kolor ścian w sypialni świadczyć może tylko o tym, że jej lokator jest typem skowronka. Wstaje skoro świt bez problemu, nie wie co to budzik, a do południa jest w stanie wykonać wszystkie zaplanowane na dany dzień sprawy i sprawunki. Kocha wschody słońca i nie rozumie ludzi, którzy nie mogą nigdzie zdążyć.

Kolor ścian w sypialni: biały

Odpowiedzialność, doskonała organizacja, perfekcjonizm – oto cechy osób, których sypialnia ma białe ściany. Ma codziennie tyle spraw na głowie, że pod koniec dnia marzy już tylko o błogim śnie i odpoczynku. Biała sypialnia jest wnętrzem, w którym można schować się przed światem. Jest bastionem, w którym nikt niczego od nas już nie chce, nie nakłada kolejnych obowiązków. Lokator białej sypialni nie lubi, gdy dodatkowe przedmioty i bibeloty we wnętrzu rozpraszają jego uwagę. Mogą przypomnieć o nie załatwionych sprawach i skutecznie oderwać od wyczekanego i zasłużonego wypoczynku. Dlatego ascetyczne dekoracje i ewentualnie jeden, delikatny odcień koloru przemycony w drobiazgu do wnętrza, to absolutny total look białej sypialni perfekcjonisty.

Kolor ścian w sypialni: granatowy

Własne zdanie na każdy temat i absolutny brak hamulców by je swobodnie wyrażać. Osoby z granatowym kolorem ścian w sypialni piją tylko czarną kawę, często ryzykują i oceniają ludzi na podstawie książek, które przeczytali. Są odważni i czasem bezczelni, śmiało ferują własne wyroki. Za to szarzyzna życia jest im kompletnie obca – nie można się z nimi nudzić!

Kolor ścian w sypialni: beżowy

Osoby z beżowm kolorem ścian w sypialni doskonale wiedzą czego chcą. Potrafią miesiącami szukać idealnej faktury materiału na zasłony czy poszewki na poduszkę w odcieniu kwiatu hibiskusa, który tak je urzekł na ostatnich wakacjach... Odcień beżu na ścianach w sypialni także został wyłoniony w "plebiscycie na najlepszy beż". Osoby z beżową ścianą w sypialni mają świetną pamięć do kolorów, smaków i zapachów. Po przypadkowym z nimi zetknięciu, wywołują w nich wspomnienia zdarzeń, miejsc i ludzi.

Kolor ścian w sypialni: szary

Łagodny, gołębi odcień szarości w aranżacji ścian sypialni to pomysł, do którego zainspirowały lokatora wnętrza oglądane namiętnie blogi, serwisy i strony wnętrzarskie. Osoba, której sypialnia ma szare ściany, uwielbia kreować i śledzić nowe trendy, próbować nowości i przerabiać je na własne potrzeby. Zbiera zdjęcia i inspiracje, potrafi analizować różne warianty i zestawienia godzinami, zamęczając wszystkich wokół. Asekuracyjnie jednak, przed wprowadzeniem nowości do swojego wnętrza, woli zobaczyć je wcześniej u kogoś, w gotowej wersji. Na każdą postawioną tezę szuka dowodu. Jest praktykiem zmierzającym prosto do jasno wyznaczonego i umotywowanego dowodowo celu.

Kolor ścian w sypialni: niebieski

Gdy przychodzi do podjęcia decyzji o wyborze koloru ścian w sypialni, dla niektórych wybór jest skrajnie oczywisty i zajmuje jakieś 3 sekundy – niebieski! Niebieski kochany od zawsze i we wszystkim – w ubraniach, nakryciach głowy, dodatkach do domu i w biżuterii. Miłośnicy niebieskiego nie specjalnie sugerują się wnętrzarskimi trendami czy kanonami w sztuce aranżacji i dekoracji. Robią wszystko po swojemu i tak czują się najlepiej.

Kolor ścian w sypialni: brązowy

Sentymentalizm i inklinacje w stronę minionych epok to cechy osób wybierających brąz na kolor ścian do swojej sypialni. I oczywiście zamiłowanie do dawnej literatury nie jest tu bez znaczenia. Sypialnia z brązowymi ścianami jest tam, gdzie można spokojnie dokończyć najświeższą lekturę (koniecznie w pięknej oprawie) i otoczyć się pamiątkowymi przedmiotami, z duszą i historią w tle...

Kolor ścian w sypialni: zielony

Wspaniałe maniery, pamięć o urodzinach bliższych i dalszych znajomych oraz umiłowanie sztuki użytkowej to cechy, o które można podejrzewać osoby z zielonymi ścianami w sypialni. Osoby cierpliwe, potrafiące słuchać, sprawiające wrażenie godnych zaufania i takie, którym można się zwierzyć. Odcień zieleni w sypialni także nie jest przypadkowy – wysublimowanie i dbałość o detal to także cechy osób z zielonymi ścianami w sypialni.

Kolor ścian w sypialni: różowy

Jeśli byłoby to w dobrym tonie, miłośnicy różu na ścianie w sypialni najchętniej podejmowaliby gości na herbatę w przestrzeni ów sypialni właśnie. Osoby z różowymi ścianami w sypialni są niezwykle towarzyskie, garną się do ludzi i są przez nich lubiane. Uwielbienie dla „wielkich wyjść” wieczornych, proszonych obiadów, pikników i grilli sprawia, że przestrzeń sypialni staje się sceną dla licznych przemian wizerunku, stylizacji i kreacji. Róż na ścianie w sypialni przypomina jej lokatorowi beztroskie, szczenięce lata, podczas których można było spać do południa i niczym się specjalnie nie przejmować.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE