Gotowe projekty sypialni - piękne zdjęcia. Stworzyła je sztuczna inteligencja

2024-05-24 14:56

Jak urządzić mieszkanie w 2024 roku? Z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja! Jakie style wnętrzarskie zdominują 2024 rok? Jednym z nich będzie modern farmhouse, który stoi opozycji do minimalizmu. Wielu z nas pragnie mieć wokół siebie przyjemne, miękkie materiały, zamiast zimnego betonu. I tutaj w zapomnienie odchodzi styl loftowy - tak bardzo lubiany przez nas jeszcze 5 lat temu. Jak urządzić modne wnętrze w 2024 roku? Sprawdź!

Spis treści

 1. Sypialnia w stylu modern farmhouse
 2. Ciepła kolorystyka
 3. Styl eko w sypialni
 4. Gotowe projekty sypialni: Styl modern classic
 5. ZOBACZ: Sypialnie stworzone przez sztuczną inteligencję. To będzie modne w 2024 roku
 6. Te style wnętrzarskie były hitem. Dziś są już niemodne. Znany architekt zdradza, co będzie na topie

Są takie style wnętrzarskie, które lubimy zawsze. Niektóre natomiast zmieniają się co kilka lat. I tak znany i lubiany styl loftowy, w 2024 roku odejdzie nieco w zapomnienie. Podobnie jak styl prowansalski. Poprosiliśmy sztuczną inteligencję o stworzenie sypialni na miarę 2024 roku. Oto efekt:

Sypialnia stworzona przez sztuczną inteligencję
Autor: bing.com Sypialnia modna w 2024 roku

Sypialnia w stylu modern farmhouse

W 2024 roku stylistyka farmhouse przeobrazi się w modern farmhouse. Zobaczymy tutaj coś z nurtu rustykalnego i prowansalskiego. 

Inspiracją do tego stylu są domy na wsi. W takiej sypialni nie zabraknie drewna i mnóstwa naturalnych tkanin - dywan z juty czy lniana zasłona będą strzałem w dziesiątkę. Raczej unikamy połyskujących tkanin na rzecz m.in. ręcznie haftowanych koronek.

W sypialni urządzonej w stylu farmhouse spotkamy meble z postarzanego lub surowego drewna. Niektóre mogą mieć nawet 100 lat! Ciekawe antyki znajdziemy na przykład na targach staroci.

W dodatkach zastosujmy tkaniny w

 • paski,
 • kraty
 • i grochy.
Sypialnia stworzona przez sztuczną inteligencję
Autor: bing.com Styl modern farmhouse

Ciepła kolorystyka

Wpisuje się w styl modern farmhouse, eko ale też w trendy 2024. Modne będą ciepłe wnętrza, pełne naturalnych materiałów. Wielu z nas czuje przesyt zimną bielą i szarością. Również intensywne kolory takie jak magenta czy czerń nieco nas zmęczyły.

Z pomocą przychodzą delikatne, ciepłe kolory, w co idealny wpisuje się kolor 2024 roku Pantone – Apricot Crush. Jakby morelowy, coś pomiędzy różem a pomarańczowym - na pewno będzie na topie!

Przytulna sypialnia na poddaszu. Stylista radzi, jak ją urządzić

Styl eko w sypialni

W 2024 roku w sypialniach królować będą

 • nowoczesność,
 • minimalizm
 • i ekologia.

Wśród najnowszych trendów kolorystycznych spotkamy pastele. Wszelkie rozbielone kolory: róż, błękit, beż czy mięta nadadzą lekkości sypialni. Pomogą też optycznie powiększyć niewielką przestrzeń.

Do ekologicznej sypialni, w której spotkamy mnóstwo naturalnych materiałów - drewno, kamień, len czy bawełnę - warto dopasować odpowiednie rośliny. Na myśl przychodzi nam styl urban jungle.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak urządzić mieszkanie w stylu urban jungle? W tym wnętrzu czuć tropiki! Jakie kolory rośliny wybrać?

Sypialnia stworzona przez sztuczną inteligencję
Autor: bing.com Styl eko

Gotowe projekty sypialni: Styl modern classic

W nowej wersji zobaczymy też styl modern classic. W najnowszych realizacjach wykorzystuje się niektóre elementy - na przykład sztukaterię i podłogę w jodełkę. Będziemy łączyć je z nowoczesnymi elementami.

Styl modern classic jest idealny styl dla wszystkich, którzy lubią eleganckie wnętrza bez przepychu. Luksusowe, pikowane kanapy uzupełnione stylowymi obrazami, lustrami sztukaterią i jasną, drewnianą podłogą - brzmi idealnie!

CZYTAJ TAKŻE: Te style wnętrzarskie były hitem. Dziś są już niemodne. Znany architekt zdradza, co będzie na topie

Sypialnia stworzona przez sztuczną inteligencję
Autor: bing.com Styl modern classic

ZOBACZ: Sypialnie stworzone przez sztuczną inteligencję. To będzie modne w 2024 roku

Te style wnętrzarskie były hitem. Dziś są już niemodne. Znany architekt zdradza, co będzie na topie

Sztukateria we wnętrzach, architekci WZ Studio