Sypialnia stała się przytulna dzięki zastosowaniu ciepłej kolorystyki na ścianach i drewnianym elementom wyposażenia wnętrza. Beżowe i szare odcienie na ścianach pięknie współgrają ze sobą i z kolorem drewna w zabudowie na książki. Ściana za łóżkiem w sypialni została zaprojektowana i wykonana na zamówienie. Grube, drewniane półki na książki ładnie podświetlone ocieplają aranżację sypialni. Taka, jak na zdjęciu, pomysłowa zabudowa ściany za łóżkiem w sypialni będzie dobrym rozwiązaniem do małych wnętrz, w których musimy oszczędzać miejsce i wykorzystać każdy kawałek przestrzeni.

Sypialnia: aranżacja i wyposażenie

Sypialnia miała być miejscem wytchnienia po ciężkim dniu pracy. Inspiracją do jej aranżacji były wnętrza skandynawskie – jasne, wypełnione naturalnym drewnem, odcieniami beżu, brązu oraz relaksacyjną mocą stonowanego błękitu. Dzięki podświetlanej zabudowie na szerokość ściany, w sypialni powstało miejsce na książki oraz nastrojowe oświetlenie. Całości wystroju dopełniają okrągła lampa, miękkie poduszki na łóżku oraz zabawny stolik w kształcie litery „A”. Miętowy kolor stolika sprawia, że aranżacja sypialni nie jest nudna.

Szerokie łóżko do sypialni zostało wykonane za zamówienie, by idealnie pasowało do zaprojektowanej zabudowy. Sypialnia utrzymana jest w ulubionym przez właścicielkę skandynawskim stylu – lekkim i nieprzytłaczającym wnętrza. Nie znajdziemy więc w niej niepotrzebnych mebli i bibelotów, nawet ich ilość na otwarych półkach została ograniczona.