Aranżacja szarej sypialni: jedna ciemna ściana we wnętrzu

2019-01-11 14:09 Anna Szeweluk

W aranżacji szarej sypialni postawiono na 1 ciemną ścianę we wnętrzu. Skandynawskie wnętrze zdominowała szlachetna gra szarości. Ponadczasowe barwy zestawione z bielą i drewnem stworzyły wyjątkowo przytulne wnętrze. Zobacz ciekawą aranżację szarej sypialni autorstwa pracowni Shoko design!

Bazę w aranżacji sypialni stanowi bielona, drewniana posadzka i szare ściany. Odcienie szarości zastosowane we wnętrzu zostały zróżnicowane - dzięki temu sypialnia zyskała dodatkową, optyczną głębię. Łożko stanęło przy ścianie, na której zastosowano najciemniejszy kolor szary. Jasne akcenty na ciemnej ścianie to świetny pomysł jeśli chcemy zrównoważyć intensywny kolor.

Zobacz też: Aranżacja szarej sypialni w stylu skandynawskim >>>

Dzięki mnogości odcieni jednego koloru w sypialni, powstała aranżacja ma wyjątkowy, szlachetny charakter. Wnętrze sypialni urządzone zostało w duchu skandynawskim. Ponadczasowa szarość - obecna pod różnymi postaciami we wnętrzu oraz drewniane akcenty sprawiły, że sypialnia stała się niezwykle przytulnym miejscem. Drobne, złote akcenty dopełniają całości.

Aranżacja szarej sypialni: 1 ciemna ściana we wnętrzu

W aranżacji szarej sypialni postawienie na 1 tylko ścianę w ciemnym kolorze sprawiło, że wnętrze nabrało charakteru, jednocześnie nie tracąc światła. Projektanci zastosowali mocny, ciemny odcień szarości na ścianie, na której stanęło łóżko. Jedna ciemna ściana w mieszkaniu to ciekawy pomysł na dodanie wybranemu wnętrzu głębi. To świetne rozwiązanie w aranżacji, jeśli marzy nam się mocny kolor, ale mamy obawy że może on optycznie zmniejszyć przestrzeń, a także ją zaciemnić. Przy takim zastosowaniu ciemnej barwy nie musimy się tego obawiać! By zrównoważyć ciemny kolor ściany, możemy powiesić na niej dekoracje w jaśniejszych odcieniach. Mocna kolorystyczna plama to świetne rozwiązanie aranżacyjne przy wszechobecnych w mieszkaniu, jasnych kolorach.

Autor projektu: www.shokodesign.com