Aranżacja sypialni z tapetą w stylu nowoczesnym

2015-04-27 11:43 Monika Czerwińska-Konarska
Sypialnia w stylu nowoczesnym z motywem lasu
Autor: Mariusz Bykowski Motyw lasu jako motyw przewodni aranżacji sypialni w stylu nowoczesnym? Tak! Tapeta z motywem nowoczesnego lasu na opalizujacym tle, pościel na łóżku, nawet sympatyczne portrety na ścianie to tak modne ostatnio ...poroża.

Aranżacja sypialni obfituje w dodatki dekoracyjne z motywem lasu. Znajdziemy tu tapetę z lasem, taką też pościel na łóżku, nawet portrety z porożami. Cała aranżacja sypialni utrzymana jest w stylu nowoczesnym.

Aranżacja sypialni, którą pokazujemy na zdjęciach, obfituje w motywy leśne. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że sypialnia zaprojektowana jest w stylu nowoczesnym i znajduje się w wielkim mieście. Okazuje się, że dodatki dekoracyjne i tapeta w sypialni wykorzystane w tym projekcie, z motywem lasu swobodnie mogą być w stylu nowoczesnym.

Nowoczesna sypialnia: aranżacja z motywem lasu

Właściciele mieszkania zawsze mówią, że są mieszczuchami i bez miasta żyć by nie mogli. Mimo to, w nowoczesnej sypialni, na dwóch ścianach zafundowali sobie tapetę z… lasem. Oczywiście jest to tapeta bardzo nowoczesna, z lasem w stylu glamour. W dodatku na opalizującym tle, zmieniającym się wraz ze zmieniającym się w ciągu dnia światłem. Do motywu lasu w aranżacji sypialni nawiązuje też stojak z fotografiami w kształcie drzewa. I pościel na łóżku. Od motywu lasu w aranżacji nowoczesnej sypialni właściciele też nie uciekli wieszając dodatki dekoracyjne. Na ścianie w sypialni obok łóżka pojawiły się dwa portrety niezwykle sympatycznych jeleni. Poroża zresztą ostatnio stały się bardzo modne wśród dodatków dekoracyjnych. W formie plakatów, naklejek ściennych i dekoracji 3D. Jednak rzeczą, którą właściciele doceniają w aranżacji sypialni najbardziej jest wykładzina dywanowa. Początkowo byli jej przeciwni, jednak projektantki wnętrz z pracowni Dankowska //Jankowska skutecznie ich do tego przekonały. Wykładzina dywanowa znalazła się na całej powierzchni sypialni, w której jest teraz ciepło i przytulnie. Nowoczesna sypialnia jest oszczędna w kolorach i umeblowaniu, są tu tylko niezbędne meble. Okna z żaluzjami podkreślają nowoczesny wystrój wnętrza.

Wideo: kładzenie tapety na ścianie

Jesli planujesz ułożenie tapety w swoim mieszkaniu, obejrzyj nasz film instruktażowy. Pokazujemy jak przykleić prawidłowo tapetę na ścianie.

Dodatki dekoracyjne do sypialni z motywem lasu
Autor: Mariusz Bykowski Nawet dodatki dekoracyjne w sypialni są z motywem lasu. Nie tylko stojak na fotografie, ale i tapeta i portrety z porożami...