Aranżacja sypialni: fototapeta w róże

2008-09-26 2:00

Jak stworzyć sobie życie usłane różami? Wystarczy oryginalna aranżacja sypialni. Romantyczna sypialnia może być twoja. Wystarczy fototapeta w róże i odpowiednie kolory ścian. Pomogą sprawić, że w sypialni poczujesz się jak na Alei Róż, ablo w Hotelu Pod Różą. Niech różowy dominuje w twojej sypialni.

Właścicielce marzyła się różowa romantyczna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Aranżacja sypialni miała również zawierać motywy róż. Wybraliśmy zatem odpowiednio duże łóżko, które ubrane w kwieciste kapy nadało sypialni buduarowy charakter. Wybierając kolory ścian i detali, nie można przesadzić z ich intensywnością. Postawiliśmy na różowy, a na jednej ze ścian romantycznej sypialni zawisła fototapeta w róże.

Romantyczna sypialnia pełna dodatków w róże

Żeby różowy i czerwony kolor ścian nie zdominował aranżacji sypialni, postanowilismy przełamać to wprowadzeniem kilku detali w kolorze turkusu: pięknie zabłysnął na tle pudrowych odcieni romantycznej sypialni. Nieco surowe i bardzo dekoracyjne faktury pikowanej kapy i matowych poduszek skontrastowaliśmy z idealnie gładkimi poszewkami z jedwabiu i satyny. W ten sposób wzajemnie wydobywają swoją urodę. Na prośbę Kasi sypialnia miała być pełna miękkich poduch, które spiętrzyliśmy na łóżku tworząc malowniczą kompozycję. Kolory ścian, różowy motyw i fototapeta tworzą bardzo przytulną aranżację sypialni. Ważne, aby wybierając barwy detali, nie przesadzić z ich intensywnością. Motyw róż to idealny pomysł, aby romantyczna sypialnia zyskała ponadczasowy charakter.

Galeria zdjęć: sypialnia inspiracje

Zobacz inne pomysły na romantyczny wystrój sypialni i zastowanie koloru różowego we wnętrzach. Zdjęcia stylowych sypialni: inspiracje. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE