Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się nowym domem. Ściana w łazience to petarda

2023-06-09 11:11

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się nowym gniazdkiem. Aktorka na Instagramie pokazała kilka ujęć ze swojego domu. Mimo że posiadłość jest jeszcze w fazie remontu, to już można wywnioskować, na jaki styl aranżacyjny postawiła gwiazda. Sami zobaczcie!

gąsiewska
Autor: Jacek Kurnikowski / AKPA

Nowy dom Wiktorii Gąsiewskiej

Wczoraj Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swoich fanów, publikując na InstaStories zdjęcia ze swojego nowego domu. Aktorka pokazała m.in. fragment części dziennej, która prowadzi na ogród z tarasem. Mimo że w pomieszczeniu wciąż trwają prace remontowe, już można zauważyć, że będzie ono jasne i eleganckie. Wiktoria Gąsiewska przyznała, że w projektowaniu wnętrz pomaga jej m.in. mama. 

Aranżując pokój, aktorka zdecydowała się pokryć jedną ze ścian płytami z białego marmuru, natomiast ścianę z nią sąsiadującą ozdobiła stylowymi sztukateriami. Obecnie ściana ze sztukaterią została testowo pomalowana dwiema farbami w różnych odcieniach szarości - można więc wnioskować, że Wiktoria Gąsiewska zdecyduje się na którąś z nich. 

wiktoria gąsiewska
Autor: instagram.com/wiktoria_gasiewska

Elegancka łazienka

Wiktoria Gąsiewska podzieliła się z fanami również zdjęciem nowej łazienki, a dokładnie strefy prysznica. Ściany w kabinie prysznicowej aktorki, podobnie jak w części dziennej, pokryte są eleganckimi płytami z białego marmuru.

By nieco ożywić i urozmaicić przestrzeń, Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się również na oryginalną tapetę w części prysznica. Wodoodporna tapeta z białymi flamingami kąpiącymi się w stawie, prezentuje się idealnie w towarzystwie marmurowych płyt i złotej deszczownicy. 

wiktoria gąsiewska
Autor: instagram.com/wiktoria_gasiewska