Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się nowym domem. Ściana w łazience to petarda

2023-06-09 11:11

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się nowym gniazdkiem. Aktorka na Instagramie pokazała kilka ujęć ze swojego domu. Mimo że posiadłość jest jeszcze w fazie remontu, to już można wywnioskować, na jaki styl aranżacyjny postawiła gwiazda. Sami zobaczcie!

gąsiewska
Autor: Jacek Kurnikowski / AKPA

Nowy dom Wiktorii Gąsiewskiej

Wczoraj Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swoich fanów, publikując na InstaStories zdjęcia ze swojego nowego domu. Aktorka pokazała m.in. fragment części dziennej, która prowadzi na ogród z tarasem. Mimo że w pomieszczeniu wciąż trwają prace remontowe, już można zauważyć, że będzie ono jasne i eleganckie. Wiktoria Gąsiewska przyznała, że w projektowaniu wnętrz pomaga jej m.in. mama. 

Aranżując pokój, aktorka zdecydowała się pokryć jedną ze ścian płytami z białego marmuru, natomiast ścianę z nią sąsiadującą ozdobiła stylowymi sztukateriami. Obecnie ściana ze sztukaterią została testowo pomalowana dwiema farbami w różnych odcieniach szarości - można więc wnioskować, że Wiktoria Gąsiewska zdecyduje się na którąś z nich. 

wiktoria gąsiewska
Autor: instagram.com/wiktoria_gasiewska

Elegancka łazienka

Wiktoria Gąsiewska podzieliła się z fanami również zdjęciem nowej łazienki, a dokładnie strefy prysznica. Ściany w kabinie prysznicowej aktorki, podobnie jak w części dziennej, pokryte są eleganckimi płytami z białego marmuru.

By nieco ożywić i urozmaicić przestrzeń, Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się również na oryginalną tapetę w części prysznica. Wodoodporna tapeta z białymi flamingami kąpiącymi się w stawie, prezentuje się idealnie w towarzystwie marmurowych płyt i złotej deszczownicy. 

wiktoria gąsiewska
Autor: instagram.com/wiktoria_gasiewska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE