U Cichopek praca wre - remontuje dom i mieszkanie. Właśnie pochwaliła się metamorfozą salonu

2023-05-17 10:19

Odkąd Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są parą, nie schodzą z nagłówków gazet i portali internetowych. Kilka miesięcy temu potwierdzili to, o czym już od dawna spekulowano: zamierzają wspólnie zamieszkać w domu Maćka i właśnie trwa tam remont. Kasia właśnie pochwaliła się swoim salonem.

Kasia Cichopek
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

Chociaż Kasia Cichopek jest głównie aktorką, spełnia się też w roli prowadzącej program śniadaniowy w TVP. Jest również gospodynią “Operacji aranżacji”, więc temat urządzania wnętrz nie jest jej zupełnie obcy. 

Wspólnie z Maćkiem zamieszkają w Starej Miłosnej pod Warszawą. Dom Kurzajewskiego stanie się ich przystanią, którą postanowili poddać gruntownej metamorfozie. Pomaga im w tym Jonatan Klimczewski, architekt, którego Kasia zna chociażby z ww. programu o urządzaniu wnętrz na TVP Kobieta. 

Klimczewski stworzył dla niej dwa projekty łazienki, a aktorka podzieliła się wizualizacjami w swoich mediach społecznościowych. Łazienka Kasi Cichopek będzie utrzymana w szarościach i bielach, a podłogę ozdobi czarno-biała mozaika.

Salon Kasi Cichopek

Jak podaje Jastrząb Post, Kasia póki co jeszcze nie wyprowadziła się z Warszawy i mieszka blisko byłego męża, aby ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie i opiekę nad dziećmi. Niedawno pochwaliła się, że jej nowe loku również poddała metamorfozie.

- Mój remont powoli dobiega końca. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy będą wieszane dekoracje okien – powiedziała na swoim stories.

Salon Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

W salonie Kasi Cichopek na drewnianym parkiecie stanęła kanapa w szaro-białe prążki. Ściany pokoju pomalowano na biało. Biała jest też stylizowana szafka, którą ustawiono pod telewizorem.

W swojej relacji Kasia skupiła się na pokazaniu dekoracji okiennych. Aktorka postawiła na białe zasłony, które dodały temu wnętrzu świeżości i lekkości. Najwidoczniej zrezygnowała z firanek, by za dnia cieszyć się jak największą ilością światła.

Salon Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

Salon Cichopek zapewne jeszcze nie jest gotowy. Brakuje tam dekoracji, kwiatów, stolika kawowego czy dywanu. Ponieważ jest jeszcze w fazie urządzania, możemy się spodziewać, że niedługo w mediach społecznościowych Kasi zobaczymy je w pełnej krasie!

Przeczytaj również:

Źródło: Jastrząb Post

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE