U Cichopek praca wre - remontuje dom i mieszkanie. Właśnie pochwaliła się metamorfozą salonu

2023-05-17 10:19

Odkąd Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są parą, nie schodzą z nagłówków gazet i portali internetowych. Kilka miesięcy temu potwierdzili to, o czym już od dawna spekulowano: zamierzają wspólnie zamieszkać w domu Maćka i właśnie trwa tam remont. Kasia właśnie pochwaliła się swoim salonem.

Kasia Cichopek
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

Chociaż Kasia Cichopek jest głównie aktorką, spełnia się też w roli prowadzącej program śniadaniowy w TVP. Jest również gospodynią “Operacji aranżacji”, więc temat urządzania wnętrz nie jest jej zupełnie obcy. 

Wspólnie z Maćkiem zamieszkają w Starej Miłosnej pod Warszawą. Dom Kurzajewskiego stanie się ich przystanią, którą postanowili poddać gruntownej metamorfozie. Pomaga im w tym Jonatan Klimczewski, architekt, którego Kasia zna chociażby z ww. programu o urządzaniu wnętrz na TVP Kobieta. 

Klimczewski stworzył dla niej dwa projekty łazienki, a aktorka podzieliła się wizualizacjami w swoich mediach społecznościowych. Łazienka Kasi Cichopek będzie utrzymana w szarościach i bielach, a podłogę ozdobi czarno-biała mozaika.

Salon Kasi Cichopek

Jak podaje Jastrząb Post, Kasia póki co jeszcze nie wyprowadziła się z Warszawy i mieszka blisko byłego męża, aby ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie i opiekę nad dziećmi. Niedawno pochwaliła się, że jej nowe loku również poddała metamorfozie.

- Mój remont powoli dobiega końca. Dzisiaj jest ten dzień, kiedy będą wieszane dekoracje okien – powiedziała na swoim stories.

Salon Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

W salonie Kasi Cichopek na drewnianym parkiecie stanęła kanapa w szaro-białe prążki. Ściany pokoju pomalowano na biało. Biała jest też stylizowana szafka, którą ustawiono pod telewizorem.

W swojej relacji Kasia skupiła się na pokazaniu dekoracji okiennych. Aktorka postawiła na białe zasłony, które dodały temu wnętrzu świeżości i lekkości. Najwidoczniej zrezygnowała z firanek, by za dnia cieszyć się jak największą ilością światła.

Salon Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/katarzynacichopek

Salon Cichopek zapewne jeszcze nie jest gotowy. Brakuje tam dekoracji, kwiatów, stolika kawowego czy dywanu. Ponieważ jest jeszcze w fazie urządzania, możemy się spodziewać, że niedługo w mediach społecznościowych Kasi zobaczymy je w pełnej krasie!

Przeczytaj również:

Źródło: Jastrząb Post