Tak urządziła się w Olsztynie Iwona Pavlovic. Z tarasu rozciąga się widok na las

2023-05-19 12:54

Iwona Pavlovic od lat mieszka z mężem w spokojnej, oddalonej od centrum części Olsztyna. Jurorka "Tańca z gwiazdami" prężnie działa na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia zarówno z pracy, jak i życia prywatnego. Gwiazda wielokrotnie pokazała swoim fanom wnętrza swojego domowego azylu. Zobaczcie, jak mieszka Iwona Pavlovic.

iwona pavlovic
Autor: instagram.com/iwonapavlovic

Jasny salon

Salon Iwony Pavlovic jest przestronny i bardzo dobrze doświetlony dzięki rzędowi dużych okien. Urządzając część dzienną, jurorka "Tańca z Gwiazdami" postawiła na nowoczesną elegancję i stonowane kolory. W centralnej części salonu stoi pokaźnych rozmiarów szary narożnik. Iwona Pavlovic dopasowała do niego również dwa fotele "uszaki", które znajdują się przy każdym z rogów sofy. 

Zarówno stolik kawowy, jak i ozdobne puszyste poduszki ułożone równo na sofie są utrzymane w neutralnej bieli. Razem z szarością tworzą oryginalny i efektowny duet. 

Meble w salonie Iwony Pavlovic są w większości białe, z wyjątkiem szafki RTV, na której stoi duży ekran telewizora. Mebel jest drewniany i kolorystycznie nawiązuje do jasnego parkietu w salonie. Natomiast biblioteczka znajdująca się tuż za sofą jest biała i po brzegi wypełniona ulubionymi książkami Iwony Pavlovic i jej męża.

Jadalnia w drewnie

W jadalni Iwony Pavlovic centralne miejsce zajmuje długi prostokątny stół wykonany z grubego kawałka drewna. Krzesła, podobnie jak meble wypoczynkowe w salonie, są szare i do tego lekko wyprofilowane. Nad stołem jurorka "Tańca z gwiazdami" zawiesiła kulistą, designerską lampę w kolorze srebrnym, która nadaje aranżacji nowoczesnego, unikalnego charakteru.

Biała kuchnia

Kuchnia Iwony Pavlovic jest elegancka, minimalistyczna i prawie w 100%... biała. Aranżując kuchnię, jurorka "Tańca z Gwiazdami" wybrała nowoczesne białe meble z lakierowanymi frontami bez uchwytów. Ściany w strefie roboczej pokrywają jasne płyty z delikatnym rysunkiem naturalnego kamienia. Z kolei biały blat razem z białym zlewem i białą baterią tworzy spójną aranżacyjnie całość. 

Domowe biuro

Iwona Pavlovic w swoim domowym zaciszu urządziła również gabinet. By praca była przyjemna i wygodna, jurorka "Tańca z gwiazdami" zadbała o przestronne biurko, na którym stanął monitor komputera, a także wygodny czarny fotel obity skórą. W gabinecie Iwony Pavlovic znalazło się również miejsce dla czarnej sofki, na której gwiazda może odpocząć i się zrelaksować w przerwie od pracy. 

Taras z widokiem na las

Przed domem jurorka "Tańca z gwiazdami" urządziła taras, z którego rozciąga się widok na okoliczną przyrodę. Gdy tylko pozwala na to pogoda, Iwona Pavlovic lubi spędzać czas na świeżym powietrzu w towarzystwie swojego ukochanego psa.