Tak urządziła się w Olsztynie Iwona Pavlovic. Z tarasu rozciąga się widok na las

2023-05-19 12:54

Iwona Pavlovic od lat mieszka z mężem w spokojnej, oddalonej od centrum części Olsztyna. Jurorka "Tańca z gwiazdami" prężnie działa na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia zarówno z pracy, jak i życia prywatnego. Gwiazda wielokrotnie pokazała swoim fanom wnętrza swojego domowego azylu. Zobaczcie, jak mieszka Iwona Pavlovic.

iwona pavlovic
Autor: instagram.com/iwonapavlovic

Jasny salon

Salon Iwony Pavlovic jest przestronny i bardzo dobrze doświetlony dzięki rzędowi dużych okien. Urządzając część dzienną, jurorka "Tańca z Gwiazdami" postawiła na nowoczesną elegancję i stonowane kolory. W centralnej części salonu stoi pokaźnych rozmiarów szary narożnik. Iwona Pavlovic dopasowała do niego również dwa fotele "uszaki", które znajdują się przy każdym z rogów sofy. 

Zarówno stolik kawowy, jak i ozdobne puszyste poduszki ułożone równo na sofie są utrzymane w neutralnej bieli. Razem z szarością tworzą oryginalny i efektowny duet. 

Meble w salonie Iwony Pavlovic są w większości białe, z wyjątkiem szafki RTV, na której stoi duży ekran telewizora. Mebel jest drewniany i kolorystycznie nawiązuje do jasnego parkietu w salonie. Natomiast biblioteczka znajdująca się tuż za sofą jest biała i po brzegi wypełniona ulubionymi książkami Iwony Pavlovic i jej męża.

Jadalnia w drewnie

W jadalni Iwony Pavlovic centralne miejsce zajmuje długi prostokątny stół wykonany z grubego kawałka drewna. Krzesła, podobnie jak meble wypoczynkowe w salonie, są szare i do tego lekko wyprofilowane. Nad stołem jurorka "Tańca z gwiazdami" zawiesiła kulistą, designerską lampę w kolorze srebrnym, która nadaje aranżacji nowoczesnego, unikalnego charakteru.

Biała kuchnia

Kuchnia Iwony Pavlovic jest elegancka, minimalistyczna i prawie w 100%... biała. Aranżując kuchnię, jurorka "Tańca z Gwiazdami" wybrała nowoczesne białe meble z lakierowanymi frontami bez uchwytów. Ściany w strefie roboczej pokrywają jasne płyty z delikatnym rysunkiem naturalnego kamienia. Z kolei biały blat razem z białym zlewem i białą baterią tworzy spójną aranżacyjnie całość. 

Domowe biuro

Iwona Pavlovic w swoim domowym zaciszu urządziła również gabinet. By praca była przyjemna i wygodna, jurorka "Tańca z gwiazdami" zadbała o przestronne biurko, na którym stanął monitor komputera, a także wygodny czarny fotel obity skórą. W gabinecie Iwony Pavlovic znalazło się również miejsce dla czarnej sofki, na której gwiazda może odpocząć i się zrelaksować w przerwie od pracy. 

Taras z widokiem na las

Przed domem jurorka "Tańca z gwiazdami" urządziła taras, z którego rozciąga się widok na okoliczną przyrodę. Gdy tylko pozwala na to pogoda, Iwona Pavlovic lubi spędzać czas na świeżym powietrzu w towarzystwie swojego ukochanego psa. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE