Tak mieszka Magda Mołek. Meble retro, kwiaty i sporo sztuki

2022-11-25 10:20

Mówi się, że mieszkanie odzwierciedla swojego właściciela. I to by się chyba faktycznie zgadzało! Mieszkanie Magdy Mołek jest jak ona sama: nietuzinkowe, oryginalne i bardzo eleganckie. W urządzonym ze smakiem gniazdku nie brakuje mebli retro, mnóstwa plakatów i nieźle wyposażonej biblioteczki.

Mieszkanie Magdy Molek
Autor: instagram.com/magda_molek

Jakiś czas temu Magda Mołek rozstała się z TVN i swoją dziennikarską karierę kontynuuje na własną rękę, prowadząc kanał na Youtube. W swoim mieszkaniu łączy różne style: meblom retro rodem z targów staroci towarzyszą te bardziej nowoczesne.

Mieszkanie Magdy Mołek
Autor: instagram.com/magda_molek

Mieszkanie Magdy Mołek: kuchnia

Magda Mołek zdecydowała się na białe meble kuchenne, które zajmują całą jedną ścianę. Przed nimi pojawiła się spora wyspa kuchenna, która jednak kontrastuje z bielą mebli. Ozdabia ją drewniana boazeria stylem nawiązująca do dębowej, ułożonej w jodełkę francuską podłogi.

Mieszkanie Magdy Mołek: kuchnia
Autor: instagram.com/magda_molek

Mieszkanie Magdy Mołek: sypialnia

Do sypialni Magdy Mołek prowadzą przesuwane drzwi, ale nie byle jakie! Trudno stwierdzić, czy to oryginalny antyk czy może celowo postarzany i stylizowany produkt. Wyglądają jakby dziesiątki lat temu surowe drewno pomalowano na biało, a teraz farby pozostało naprawdę niewiele.

Sypialnia Magdy Mołek
Autor: instagram.com/magda_molek

Ścianę za łóżkiem ozdobiono sztukaterią, a w jeden z prostokątów wkomponowano tapetę. Pod ścianą postawiono niewielką konsolę, która również może pełnić rolę biurka. 

Mieszkanie Magdy Mołek: pokój

W jednym z pokoi Mołek podłogi zdobi wyglądający na stary parkiet, ułożony w tradycyjną jodełkę. Szafka rodem z PRL została skontrastowana z nowoczesnym, różowym fotelem i minimalistycznym stolikiem.

Mieszkanie Magdy Mołek
Autor: instagram.com/magda_molek

Dziennikarka może pochwalić się dużą biblioteczką, jednak zdaje się, że powoli brakuje tam już miejsca, bo tak naprawdę w wielu miejscach mieszkania dziennikarki znajdują się książki. Nieopodal jednej z szafek znajduje się duży, szary uszak, w którym można wygodnie zwinąć się pod kocem, by zatopić się w kolejnej lekturze.

Mieszkanie Magdy Mołek
Autor: instagram.com/magda_molek

Mieszkanie Magdy Mołek: plakaty i kwiaty

Całości dopełniają w mieszkaniu kwiaty i liczne grafiki oraz plakaty. To właśnie za ich pomocą dziennikarka ubrała swoje ściany i wprowadziła do domu więcej koloru.

Mieszkanie Magdy Mołek
Autor: instagram.com/magda_molek

Zdaje się, że Magda Mołek lubi rośliny pod każdą postacią. Pojawiają się nie tylko duże zielone kwiaty doniczkowe, ale równie często wazony wypełniają ogromne kolorowe bukiety.

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE