Tak mieszka Aneta Zając. Monochromatyczny wystrój przełamała ciekawym akcentem

2023-02-08 13:35

Jak mieszka Aneta Zając? Jeśli ktoś spodziewa się luksusów, złotych żyrandoli, dzieł sztuki i wnętrz jak spod igły będących dziełem wizji architekta, będzie zaskoczony. Aktorka urządziła się w całkiem zwyczajny, ale przytulny sposób.

Aneta Zając
Autor: instagram.com/aneta_zajac_official/

Aneta Zając to aktorka znana głównie z serialu “Pierwsza miłość”. Medialnym szumem obił się również jej związek i rozstanie z kolegą z planu, z którym doczekała się dwójki dzieci. Swoje wrocławskie mieszkanie dzieli z już nastoletnimi synami oraz partnerem. Jak wyglądają jego wnętrza?

Aktorka postawiła raczej na neutralne kolory, głównie beże. Jednak od czasu do czasu nie bała się zaszaleć i gdzieniegdzie pojawiły się ciekawe akcenty kolorystyczne. 

Kuchnia Anety Zając. Beż, beż i jeszcze raz beż

Widać, że Aneta Zając dobrze czuje się w swojej kuchni i bardzo lubi gotować. Często pokazuje albo siebie przy pracy, albo już gotowe smakołyki, które udało się jej stworzyć. Pomieszczenie jest monochromatyczne. Mieszkają się tam różne odcienie beżu. W tej tonacji kolorystycznej utrzymano meble kuchenne o połyskujących, gładkich frontach, blat, a na nawet płytki.

Aneta Zając
Autor: instagram.com/aneta_zajac_official

W łazience pojawiła się nuta brązu

Mimo że w łazience ułożono te same albo bardzo zbliżone płytki do tych, które są w kuchni, to aktorka zdecydowała się je przełamać brązową mozaiką ułożoną na zabudowanej wannie oraz brązową szafką o granitowym blacie. Ten kamienny blat niewątpliwie dodaje jej szyku! 

Można przypuszczać, że w łazience znajduje się okno, skoro została tam postawiona zamia. Chociaż ten kwiat nie wymaga wiele światła, mimo wszystko nie poradzi sobie w całkowicie ciemnym pomieszczeniu.

Nuta błękitu w salonie

Chociaż wydawałoby się, że i w tym pomieszczeniu nie będzie zaskoczeń, bo aktorka zdecydowała się na meble w neutralnych kolorach, to jednak ustawiła w nim też błękitny fotel. Zdecydowanie stanowi on kontrast dla beżowej kanapy i wprowadza nieco życia do salonu Zając. Uwagę w tym pomieszczeniu zwraca również drewniany parkiet

Aneta Zając
Autor: instagram.com/aneta_zajac_official

Bezpośrednio z salonu wychodzi się na zewnątrz, gdzie pojawiła się wygodna huśtawka na balkon, wypoczynek i kwiaty. Ładnie?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE