Sandra Kubicka pochwaliła się mieszkaniem. Nie możemy oderwać oczu od płytek w kuchni

2023-03-20 9:11

Jak swoje warszawskie gniazdko urządziła Sandra Kubicka, prowadząca program "Love me or leave me"? Ekipa TVP postanowiła to sprawdzić i odwiedziła niedawno modelkę w jej mieszkaniu. Zobaczcie, jak wygląda przytulny azyl Sandry Kubickiej.

sandra
Autor: Screen programu "Prywatnie z...", odcinek. "Jaka jest prywatnie Sandra Kubicka"

Tak mieszka Sandra Kubicka

W materiale programu TVP "Prywatnie z..." Sandra Kubicka oprowadziła ekipę filmową po swoim mieszkaniu. Celebrytka pokazała m.in. przytulny salon z ogromnym narożnikiem, a także kuchnię, w której spędza mnóstwo czasu. Mieszkanie Sandy Kubickiej utrzymane jest w jasnych, stonowanych barwach. Dominuje ciepłe drewno, subtelne beże i delikatne szarości. 

W salonie Sandry Kubickiej prawie całą wolną przestrzeń zajmuje ogromna jasna sofa. Między narożnikami modelka umieściła okrągły stolik kawowy wykonany z drewna, wsparty na czarnych metalowych nóżkach.

Vis-a-vis sofy stoi duży telewizor - Sandra Kubicka zrezygnowała z szafki RTV i postawiła ekran bezpośrednio na podłodze. W ten sposób ulubiony serial czy film celebrytka może oglądać wygodnie również w pozycji leżącej. 

sandra kubicka
Autor: Screen programu "Prywatnie z...", odcinek. "Jaka jest prywatnie Sandra Kubicka"

W salonie modelki na jednej ze ścian wiszą gitary - akustyczna i elektryczna. Obok stoi niski drewniany mebel ozdobiony od frontu pionowymi lamelkami. 

Szara kuchnia

Bez wątpienia jednym z najciekawszych aranżacyjnie pomieszczeń w mieszkaniu Sandry Kubickiej jest kuchnia. To również miejsce, w którym modelka spędza całkiem sporo czasu:

W moim domu uwielbiam kuchnię, jadalnię, w której jest długi stół, o którym zawsze marzyłam, żeby gotować dla rodziny i przyjaciół, a później grać w gry

- przyznała w programie "Prywatnie z..." modelka.

Sandra Kubicka urządziła kuchnie w drewnie, bieli i szarościach. Szara jest dwudrzwiowa lodówka, blat roboczy oraz górny rząd szafek, który nabiera lekkości dzięki dużemu przeszkleniu. Drewno Sandra Kubicka zarezerwowała natomiast dla dolnej zabudowy. Z szarym blatem drewniane meble tworzą miły dla oka, a zarazem elegancki duet. 

Kolor biały w kuchni prowadzącej "Love me or leave me" występuje m.in. w okapie, baterii zlewozmywakowej i samym zlewozmywaku, a także małym AGD. Oryginalną dekoracją kuchni są również płytki nad blatem z efektownym geometrycznym wzorem. 

Kuchnia Sandry
Autor: Screen programu "Prywatnie z...", odcinek. "Jaka jest prywatnie Sandra Kubicka", instagram.com/sandrakubicka

W mieszkaniu Sandry Kubickiej znalazło się miejsce także dla solidnego drewnianego stołu z tapicerowanymi krzesłami w kolorze butelkowej zieleni. Jak wspomniała modelka w wywiadzie, stół w jadalni to miejsce, przy którym chętnie spożywa posiłki w gronie najbliższych, a także gra w ulubione planszówki. 

Biała łazienka

Łazienka Sandry Kubickiej utrzymana jest w jasnej kolorystyce. Przeważają tu biele, a ściany zdobią eleganckie płytki imitujące marmur z charakterystycznym użyleniem. W łazience nie brakuje jasnych mebli oraz dużych tafli lustrzanych, które nie tylko ułatwiają codzienną pielęgnację, ale również optycznie powiększają pomieszczenie.

Mieszkanie Sandry Kubickiej to przytulna przestrzeń utrzymana w modnej, stonowanej kolorystyce. Minimalistyczne wnętrza jawią się jako sprzyjający wypoczynkowi azyl, a efektowne dodatki ożywiają i nadają aranżacji charakteru.