Meble modułowe do pokoju dziennego, czyli wyjątkowe i niepowtarzalne możliwości aranżacyjne w stylu nowoczesnym

2014-08-11 15:31 Monika Czerwińska-Konarska

Meble modułowe do pokoju dziennego – nasza pierwsza myśl?  Styl nowoczesny. Pokój dzienny dzięki meblom modułowym zyskuje oryginalny i niepowtarzalny wygląd, ponieważ możemy je zestawiać w wybranej przez siebie, wyjątkowej  konfiguracji. Meble modułowe są wygodne, funkcjonalne, wykonane przy pomocy najnowszych technologii i z nowoczesnych materiałów.

Meble modułowe do pokoju dziennego  sprawdzają się w każdym wnętrzu, zaaranżowanym w stylu nowoczesnym. Dzięki modułom różnej wielkości, głębokości i barwy dają nam mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Trzeba mieć naprawdę dużego pecha, by spotkać u kogoś znajomego identycznie złożoną konfigurację mebli modułowych. Meble modułowe jako meble w stylu nowoczesnym tworzone są przy użyciu najnowocześniejszych technologii, ale z naturalnych materiałów. Mogą być lakierowane według indywidualnego zamówienia klienta na podstawie dostępnej na całym świecie palety kolorów RAL.

Meble modułowe to gwarancja niepowtarzalnej  aranżacji pokoju dziennego

Meble modułowe nie narzucają nam wielkości zabudowy, "jedynej słusznej" dla każdego wnętrza i każdego właściciela mieszkania. Teraz możemy sami komponować dowolne zabudowy: biblioteki, zabudowy TV czy okolice stołu, wybierając spośród naprawdę wielu dostępnych modułów. A co najważniejsze w różnych, ale uzupełniających się kształtach i kolorach. Skomponowane przez nas zabudowy mogą być jak obraz Pieta Mondriana – w trzech podstawowych kolorach, mogą być utrzymane tylko w dwóch kolorach lub zupełnie monochromatyczne. Ale najważniejsza jest tutaj swoboda w skomponowaniu wielkości aranżacji. Mało tego, jeśli z jakiegoś względu uznamy, że wybrana przez nas aranżacja nie spełnia naszych oczekiwań, powinniśmy ją rozbudować lub po prostu znudziła się nam - możemy ją w łatwy sposób odmienić, rearanżując poszczególne elementy wyposażenia lub poprzez nadanie danym elementom umeblowania nowej funkcji. Meble modułowe pozwolą połączyć w jedno pomieszczenie kuchnie z pokojem dziennym – zobaczcie naszą Galerię Zdjęć.

Meble modułowe: otwarte czy zamknięte?

Meble modułowe składają się z elementów otwartych i zamkniętych. Ich wybór i proporcje (wśród modeli otwartych i zamkniętych) zależy tylko i wyłącznie od nas. Dzięki takim możliwościom możemy znacznie ułatwić sobie życie. W otwartych modułach ustawiamy tylko te rzeczy, które chcemy oglądać na co dzień, w zamkniętych natomiast znika cała reszta. Dzięki temu kompozycja jest lekka - zamknięte moduły przenikają się z otwartymi. A ile mniej sprzątania w porównaniu z tylko otwartymi regałami… Okazuje się, że nowoczesne meble modułowe to estetyka i ergonomia w jednym oraz łatwa możliwość zmiany aranżacji z już posiadanych modułów.