Maffashion kupiła kolejne mieszkanie. Zdecydowała się na odważny kolor kuchni

2023-06-06 13:35

W obliczu szalejącej inflacji wszyscy, którzy mają jakieś oszczędności, szukają sposobu, aby nie straciły one na wartości. Maffashion ma na to sposób i kupuje kolejne mieszkania. Właśnie na swoim Instagramie pochwaliła się kolejnym i pokazała, jak je urządziła.

Julia Kuczyńska, Maffashion
Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Na początkach swojej kariery Julia Kuczyńska dała się poznać jako szafiarka. W internecie chwaliła się swoimi stylizacjami i publikowała ich zdjęcia na swoim blogu. Teraz jest jedną z najpotężniejszych influenserek w Polsce, a na Instagramie śledzi ją 1,4 milionów osób. 

Na co dzień Maffashion wraz ze swoim synem mieszka w eleganckim 120-metrowym apartamencie w Warszawie. Kiedy była w związku z Sebastianem Fabijańskim wspólnie kupili dom. Ten jednak został wystawiony na sprzedaż, gdy para się rozstała.

Nowe mieszkanie Maffashion

Julia Kuczyńska kupiła kolejne mieszkanie i powoli je urządza, co, jak wynika z jej Instagrama, sprawia jej to niemałą radość. W nowym lokum kuchnia połączona jest z salonem. Białe ściany zestawiono z czarnymi meblami kuchennymi i czarną lodówką. Między górnymi i dolnymi szafkami ułożono klasyczną, białą cegiełkę. 

Nowe mieszkanie Julii Kuczyńskiej
Autor: instagram.com/maffashion_official

W części jadalnej stanął drewniany stół na czarnej nodze, a obok niego utrzymane w podobnym stylu krzesła. 

Mieszkanie Julii Kuczyńskiej
Autor: instagram.com/maffashion_official

W salonie Kuczyńska postawiła szary narożnik i designerską lampę. Są już nawet pierwsze kwiaty, jednak wnętrze jest jeszcze nieco surowe. Wkrótce zapewne to się zmieni i Maffashion zamieni je w przytulne mieszkanko!

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE