Maffashion kupiła kolejne mieszkanie. Zdecydowała się na odważny kolor kuchni

2023-06-06 13:35

W obliczu szalejącej inflacji wszyscy, którzy mają jakieś oszczędności, szukają sposobu, aby nie straciły one na wartości. Maffashion ma na to sposób i kupuje kolejne mieszkania. Właśnie na swoim Instagramie pochwaliła się kolejnym i pokazała, jak je urządziła.

Julia Kuczyńska, Maffashion
Autor: AKPA / Piętka Mieszko

Na początkach swojej kariery Julia Kuczyńska dała się poznać jako szafiarka. W internecie chwaliła się swoimi stylizacjami i publikowała ich zdjęcia na swoim blogu. Teraz jest jedną z najpotężniejszych influenserek w Polsce, a na Instagramie śledzi ją 1,4 milionów osób. 

Na co dzień Maffashion wraz ze swoim synem mieszka w eleganckim 120-metrowym apartamencie w Warszawie. Kiedy była w związku z Sebastianem Fabijańskim wspólnie kupili dom. Ten jednak został wystawiony na sprzedaż, gdy para się rozstała.

Nowe mieszkanie Maffashion

Julia Kuczyńska kupiła kolejne mieszkanie i powoli je urządza, co, jak wynika z jej Instagrama, sprawia jej to niemałą radość. W nowym lokum kuchnia połączona jest z salonem. Białe ściany zestawiono z czarnymi meblami kuchennymi i czarną lodówką. Między górnymi i dolnymi szafkami ułożono klasyczną, białą cegiełkę. 

Nowe mieszkanie Julii Kuczyńskiej
Autor: instagram.com/maffashion_official

W części jadalnej stanął drewniany stół na czarnej nodze, a obok niego utrzymane w podobnym stylu krzesła. 

Mieszkanie Julii Kuczyńskiej
Autor: instagram.com/maffashion_official

W salonie Kuczyńska postawiła szary narożnik i designerską lampę. Są już nawet pierwsze kwiaty, jednak wnętrze jest jeszcze nieco surowe. Wkrótce zapewne to się zmieni i Maffashion zamieni je w przytulne mieszkanko!

Przeczytaj również: