Klaudia El Dursi pokazała luksusowe mieszkanie. "Jak na srokę przystało, złoty musi być"

2022-11-14 11:16

Klaudia El Dursi pochwaliła się na Instagramie pierwszymi ujęciami z nowego mieszkania. Prowadząca "Hotel Paradise" przyznała, że do wyremontowanego gniazdka wprowadzi się już za kilka dni. Trzeba przyznać, że wnętrza prezentują się stylowo i elegancko. Największe wrażenie robi kuchnia ze złotym kranem i marmurami.

klaudia el dursi
Autor: instagram.com/klaudia_el_dursi

Jak mieszka Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi poinformowała ostatnio swoich fanów, że niedługo razem z rodziną przeprowadzi się do nowego mieszkania. Gniazdko celebrytki jest już po remoncie i pozostaje tylko je posprzątać i urządzić. Przy okazji odwiedzin nowego lokum, prowadząca "Hotel Paradise" postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać fanom kilka ujęć z mieszkania.

Duże wrażenie robi aranżacja przedpokoju. Jest jasny i przestronny, a przy tym elegancki i luksusowy. Wiele osób urządzanie korytarza traktuje po macoszemu, nie przywiązując do tego miejsca zbyt wiele uwagi. Ale Klaudia El Dursi zdecydowanie do tych osób nie należy. Jej przedpokój został bardzo dokładnie przemyślany i dopracowany z najmniejszymi szczegółami. 

W tej części mieszkania znalazło się eleganckie siedzisko oraz szafy z efektowną złotą dekoracją. Na uwagę zasługuje też trójkolorowe lustro.

klaudia el dursi
Autor: instagram.com/klaudia_el_dursi Przedpokój w mieszkaniu Klaudii El Dursi

W przedpokoju znalazła się też inna, intrygująca ozdoba - to podświetlana kamienna ściana.

klaudia el dursi
Autor: instagram.com/klaudia_el_dursi Przedpokój w mieszkaniu Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi na InstaStories pochwaliła się również fragmentem nowej kuchni. Na zdjęciu udostępnionym przez finalistkę "Top Model" można dostrzec brązową ścianę i białą, bezuchwytową zabudowę kuchenną. Blat oraz ściana tuż nad nim wyłożone zostały jasnymi marmurowymi płytami.

Zlew oraz bateria są natomiast pozłacane. Zdjęcie Klaudia El Dursi opatrzyła opisem: "Jak na srokę przystało, złoty musi być"

klaudia el dursi
Autor: instagram.com/klaudia_el_dursi Kuchnia w nowym mieszkaniu Klaudii El Dursi

Nowe gniazdko Klaudii El Dursi jawi się jako stylowa, nowoczesna i gustownie urządzona przestrzeń. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE