Kayah kupiła dom w Wenecji. W środku rzeźbione meble i przezroczysty sufit

2023-05-22 10:20

To już oficjalne! Kayah dołączyła do listy polskich gwiazd, które stały się dumnymi posiadaczami nieruchomości za granicą. Podczas gdy większość postawiła na słoneczną Hiszpanię, piosenkarka kupiła sobie mieszkanie w samym centrum Wenecji! “Czyż marzeń nie należy realizować” - napisała na swoich Instagramie.

Kayah, dom w Wenecji
Autor: :nstagram.com/kayah_official

Polskie gwiazdy lokują zarobione przez siebie pieniądze w nieruchomościach, wiedząc, że tam nie zje ich inflacja.

Podczas gdy Lewandowscy, Dowborowie i Szczęśni urządzili się w Hiszpanii, Natalia Siwiec w Meksyku, Majdanowie w Tajlandii, Łukasz Nowicki w Albanii, a Robert Gawliński w Grecji, Kayah spełniła jedno ze swoich największych marzeń i kupiła mieszkanie w Wenecji. 

“Czy w karnawale, czy po - Wenecję kocham! Tyle piękna, tyle inspiracji…”

Kayah nie ukrywa, że Wenecję kocha miłością bezgraniczną. Tak bardzo polubiła to miasto, że postanowiła nie tylko tu częściej wracać, ale też dosłownie i w przenośni znaleźć tam swoją przystań. Piosenkarka pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych swoim mieszkaniem w Wenecji

- Zawsze marzyłam o domu w Wenecji! Czyż marzeń nie należy realizować? - napisała na Instagramie.

Kayah zdecydowała podzielić się z fanami nie tylko  tą informacją, ale pokazać praktycznie każdy zakątek swojego nowego domu. Okazuje się, że piosenkarka kupiła dwupiętrowy dom i urządziła je w niepowtarzalnym stylu. 

Przestronny salon

Na dole znajdują się salon, jadalnia i sypialnia. U góry udało się wydzielić przeszkloną antresolę. Szklana są nie tylko barierki, ale również podłoga. Dzięki temu zabiegowi całe mieszkanie zdaje się bardzo przestronne, a przy okazji uzyskano dodatkową przestrzeń.

Kayah, mieszkanie w Wenecji
Autor: instagram.com/kayah_official

Całe mieszkanie utrzymane jest w jasnych kolorach.W salonie na kolorowym, czerwonym dywanie ustawiono cztery szare fotele, a między nimi prosty, czarny stolik. Pod schodami urządzono biblioteczkę. W salonie nie brakuje ciężkich, drewnianych i bogato zdobionych rzeźbieniami i mebli.

Kayah, mieszkanie w Wenecji
Autor: https://www.instagram.com/kayah_official/

Spore wrażenie robią tam drewniane belki podsufitowe, które wyglądają jakby miały setki lat.

Kayah, mieszkanie w Wenecji
Autor: instagram.com/kayah_official

Jadalnia z widokiem na Wenecję

W jasnej jadalni Kayah stanął drewniany stół i czarne krzesła. Podobnie jak w salonie sufit zdobi biała podbitka oraz drewniane, surowe belki. Nad stołem zawisła oryginalna, designerska lampa.

Kayah, mieszkanie w Wenecji
Autor: https://www.instagram.com/kayah_official/

Przez dwa niewielkie okna ze swojej jadalni piosenkarka może podziwiać miasto i słynne kanały. Jeszcze lepsze widoki rozpościerają się z jej niewielkiego tarasu, na którym, racząc się kawą przy metalowym stoliku, może zobaczyć tę część Wenecji, której nie jest dane widzieć turystom.

Kayah, mieszkanie w Wenecji
Autor: instagram.com/kayah_official

Jest czego zazdrościć!

Przeczytaj również: