Już wiadomo, jak będzie wyglądał salon i kuchnia Kurzopków. Farbę puścił ich architekt

2023-06-07 10:17

Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski poddają metamorfozie dom dziennikarza w Starej Miłosnej. Postanowili, że remont będzie generalny i zostanie zmienione dosłownie wszystko! Teraz ich architekt pokazał, jak będą wyglądały salon, kuchnia oraz przedpokój.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie
Autor: AKPA

O tym, że Kasia i Maciek się spotykają, wiadomo już prawie od roku. Od tej pory ich popularność gwałtownie wzrosła, po Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie stali się kolejną polską “power couple”.

Od kilku miesięcy trwa remont domu w warszawskiej Starej Miłosnej. Widzieliśmy już nie tylko wizualizację łazienki, ale Kasia pochwaliła się, że prace są już prawie na finiszu. Łazienka Kasi Cichopek jest urządzona w bielach, szarościach, a na podłodze położono czarno-białą mozaikę. 

Zarówno nad samym projektem, jak i jego realizacją czuwa architekt Jonatan Klimczewski, z którym Kasia pracuje w programie TVP Kobieta “Operacja aranżacja”. To właśnie on pokazał pierwsze wizualizacje salon i kuchni Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego. 

- Uchylam rąbka tajemnicy. Miało być przytulnie, jasno z nutą elegancji. Już niedługo ekipy montują ostatnie elementy we wnętrzu i Kasia Cichopek pokaże wam efekt końcowy. My już nie możemy się doczekać - napisał pod swoim postem Klimczewski.Jak wyglądają salon i kuchnia Kurzopków?

Kasia kiedyś na swoich stories wyznała, że podobają się jasne kolory i jej gust doskonale odzwierciedlają zaprezentowane przez architekta wizualizacje. Wszystkie ściany w salonie zostaną pomalowane na jasny, kremowy kolor. Na ścianie za kanapą w ciepłych odcieniach beżu zostanie położona tapeta w żurawie

Przed kanapą na szarym dywanie stanie prosty, niewielki stoliczek o metalowych nogach i kamiennym, jasnym blacie. Podobny, ale jeszcze mniejszy pojawi się na prawo od wypoczynku. Zamiast designerskiego żyrandola w salonie zawiśnie prosty plafon. 

Salon Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/jonatankilczewski

W oknach zostaną powieszone klasyczne, gładkie firany bez żadnych ozdób i zasłony dopasowane do koloru tapety.

Na ścianie naprzeciwko kanapy zostanie przyklejona ułożona sztukateria. Tam też stanie ciemna szafka wykończona jasnym rattanem, a nad nią zawiśnie telewizor. 

Salon Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/jonatankilczewski

Z wizualizacji wynika, że salon zostanie połączony z kuchnią. Oba pomieszczenia łączy ta sama drewniana podłoga.

W kuchni postawiono głównie na dolne szafki kuchenne. Górne pojawiły się tylko na jednej ze ścian. Kasia wybrała klasyczne kremowe fronty z ryflowanymi panelami. Do nich dobrała jasny blat, który praktycznie się w nie wtapia oraz płytki przypominające z daleka mozaikę złożoną z cienkim prostokątów.

Kuchnia Kasi Cichopeka
Autor: instagram.com/jonatankilczewski

W części jadalnej kuchni pojawił się klasyczny, elegancki drewniany stolik oraz dopasowane do niego krzesła o ratanowym oparciu i jasnym siedzisku. 

Przedpokój Kasi Cichopek

Do salonu z aneksem kuchennym Kasi i Maćka prowadzi korytarz, który będzie wyraźnie odcięty od nich dużo jaśniejszym kolorem. Linia dzieląca dwa pomieszczenia przejdzie przez sztukaterię, co daje dosyć ciekawy efekt. W każdym prostokącie zawiśnie duży obraz

Przedpokój Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/jonatankilczewski

Ładnie?

Przeczytaj również: