Już wiadomo, jak będzie wyglądał salon i kuchnia Kurzopków. Farbę puścił ich architekt

2023-06-07 10:17

Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski poddają metamorfozie dom dziennikarza w Starej Miłosnej. Postanowili, że remont będzie generalny i zostanie zmienione dosłownie wszystko! Teraz ich architekt pokazał, jak będą wyglądały salon, kuchnia oraz przedpokój.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie
Autor: AKPA

O tym, że Kasia i Maciek się spotykają, wiadomo już prawie od roku. Od tej pory ich popularność gwałtownie wzrosła, po Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie stali się kolejną polską “power couple”.

Od kilku miesięcy trwa remont domu w warszawskiej Starej Miłosnej. Widzieliśmy już nie tylko wizualizację łazienki, ale Kasia pochwaliła się, że prace są już prawie na finiszu. Łazienka Kasi Cichopek jest urządzona w bielach, szarościach, a na podłodze położono czarno-białą mozaikę. 

Zarówno nad samym projektem, jak i jego realizacją czuwa architekt Jonatan Klimczewski, z którym Kasia pracuje w programie TVP Kobieta “Operacja aranżacja”. To właśnie on pokazał pierwsze wizualizacje salon i kuchni Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego. 

- Uchylam rąbka tajemnicy. Miało być przytulnie, jasno z nutą elegancji. Już niedługo ekipy montują ostatnie elementy we wnętrzu i Kasia Cichopek pokaże wam efekt końcowy. My już nie możemy się doczekać - napisał pod swoim postem Klimczewski.Jak wyglądają salon i kuchnia Kurzopków?

Kasia kiedyś na swoich stories wyznała, że podobają się jasne kolory i jej gust doskonale odzwierciedlają zaprezentowane przez architekta wizualizacje. Wszystkie ściany w salonie zostaną pomalowane na jasny, kremowy kolor. Na ścianie za kanapą w ciepłych odcieniach beżu zostanie położona tapeta w żurawie

Przed kanapą na szarym dywanie stanie prosty, niewielki stoliczek o metalowych nogach i kamiennym, jasnym blacie. Podobny, ale jeszcze mniejszy pojawi się na prawo od wypoczynku. Zamiast designerskiego żyrandola w salonie zawiśnie prosty plafon. 

Salon Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/jonatankilczewski

W oknach zostaną powieszone klasyczne, gładkie firany bez żadnych ozdób i zasłony dopasowane do koloru tapety.

Na ścianie naprzeciwko kanapy zostanie przyklejona ułożona sztukateria. Tam też stanie ciemna szafka wykończona jasnym rattanem, a nad nią zawiśnie telewizor. 

Salon Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/jonatankilczewski

Z wizualizacji wynika, że salon zostanie połączony z kuchnią. Oba pomieszczenia łączy ta sama drewniana podłoga.

W kuchni postawiono głównie na dolne szafki kuchenne. Górne pojawiły się tylko na jednej ze ścian. Kasia wybrała klasyczne kremowe fronty z ryflowanymi panelami. Do nich dobrała jasny blat, który praktycznie się w nie wtapia oraz płytki przypominające z daleka mozaikę złożoną z cienkim prostokątów.

Kuchnia Kasi Cichopeka
Autor: instagram.com/jonatankilczewski

W części jadalnej kuchni pojawił się klasyczny, elegancki drewniany stolik oraz dopasowane do niego krzesła o ratanowym oparciu i jasnym siedzisku. 

Przedpokój Kasi Cichopek

Do salonu z aneksem kuchennym Kasi i Maćka prowadzi korytarz, który będzie wyraźnie odcięty od nich dużo jaśniejszym kolorem. Linia dzieląca dwa pomieszczenia przejdzie przez sztukaterię, co daje dosyć ciekawy efekt. W każdym prostokącie zawiśnie duży obraz

Przedpokój Kasi Cichopek
Autor: instagram.com/jonatankilczewski

Ładnie?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE