Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? O takich pokojach marzą wszystkie dziewczynki

2023-01-31 9:40

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Dom byłej gwiazdy “Klanu”, influencerki, aktorki oraz tancerki, która szkoliła uczestników “Tańca z gwiazdami”, urządzony jest w prosty i schludny sposób, bez zbędnego przepychu i luksusów.

Agnieszka Kaczorowska
Autor: instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie zamieściła ponad 3400 zdjęć. Chętnie dzieli się swoją codziennością, a na fotografiach często uwiecznia swój dom, dzięki czemu możemy wybrać się po nim wręcz na wirtualny spacer.

Parter domu influencerki jest przestronny, dzięki czemu jej dwie córki mają sporo miejsca nie tylko na zabawkę, ale mogą wręcz tam urządzić wyścigi! Kaczorowska zdecydowała się na klasyczny wystrój utrzymany w jasnej tonacji. Ściany pomalowano na biało, a na podłodze ułożono dębową, jasną podłogę.

Salon i jadalnia Agnieszki Kaczorowskiej

W jadalni pojawił się prosty, drewniany stół, a obok niego szare krzesła na metalowych, czarnych nogach. Nieopodal niego musi znajdować się duże lustro, ponieważ Agnieszka często robi sobie przy nim zdjęcia, która później zamieszcza w swoich mediach społecznościowych.

W salonie stoi duża, szara kanapa, obok której w grudniu pojawiła się piękna, wysoka i kształtna choinka. Za kanapą jedna ze ścian została wyłożona drewnianymi panelami. Tam też zawisła półka, na której pojawiły się fotografie.

Sypialnia

Sypialnia Agnieszki Kaczorowskiej to miejsce, które pokazuje najrzadziej. Udało się nam podglądnąć, że aktora ustawiła w niej łóżko o żółtym zagłówku. Znajdującą się za nim ścianę ozdobiono drewnianymi lamelami.

Pokoje dzieci Agnieszki Kaczorowskiej

W pokojach Emilki i Gabrysi znalazły się typowe tapety dla dzieci. Pokój Emilki został ozdobiony tapetą przedstawiającą jelonka, a w pokoju Gabrysi natomiast pojawiły się bardziej egzotyczne zwierzęta, takie jak żyrafy. Starsza z dziewczynek ma łóżeczko w kształcie, jaki już od jakiegoś czasu podbija Instagram. Jego stelaż przypomina domek. 

Pokoje dzieci Agnieszki Kaczorowskiej
Autor: instagram.com/agakaczor

To jednak nie wszystko! W jej pokoju pojawił się nawet projektor

“Coraz dłuższe wieczory sprzyjają projekcji, a u nas to już stały element wieczornej rutyny” - napisała w swoich mediach społecznościowych aktorka.

Ogród Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska jest również właścicielką niewielkiego ogródka. Jej posesja jest ogrodzona drewnianym płotem, a obok domu wybudowano spory taras, na którym znalazło się miejsce na wypoczynek. To również tu w lecie wyprawiane są różnego rodzaju uroczystości rodzinne, takie jak chociażby ostatnio urodziny jej córki Gabrieli.

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE