Spotkaj się z blogerami wnętrzarskimi, czyli Meetblogin 2017

W dniach 7-8 października 2017 odbędzie się już piąta edycja Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich w ramach prestiżowej imprezy Lodz Design Festival. Inicjatorem i pomysłodawcą oraz głównym organizatorem jest Ula Michalak, stylistka i autorka bloga interiorsdesignblog.com. Większość spotkań będzie otwarta dla publiczności festiwalowej, dlatego warto zajrzeć do Łodzi!

Meetblogin 2017
Meetblogin 2017
Meetblogin 2017
Meetblogin 2017
Meetblogin 2017

W wydarzeniu weźmie udział około 40 najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich z całej Polski. W programie MEETBLOGIN 2017 zaplanowano zaś liczne wykłady, warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Będą rozmowy o designie, projektowaniu, ale i z zakresu marketingu oraz prowadzenia bloga.

OD.NOWA z blogerami

W nawiązaniu do hasła 11. edycji Lodz Design Festival, jakim jest OD.NOWA, uczestnicy Meetblogin2017 przyjrzą się tematyce ekologii w projektowaniu, recyklingowi w branży wyposażenia wnętrz oraz gospodarce cyrkulacyjnej i zarządzaniu odpadami. Organizatorzy zjazdu wraz z partnerami m.in. Ceramiką Paradyż, marką Barlinek czy IKEA, poprzez zaproponowane spotkania pragną zwiększyć zainteresowanie tematem ochrony środowiska w ramach szeroko rozumianego pojęcia aranżacji wnętrz. Stąd propozycja kreatywnych warsztatów z recyklingu czy budowy miniszklarni. Przedstawiciel marki Atak Design i Rodan Skandynawski Design przybliży zaś rozwiązania stosowane w Skandynawii w ramach wykładu „Design w harmonii z naturą”.

 Meetblogin 2017

Fot. Karolina Grabowska, Kaboompics.com

Szczegóły dotyczące spotkania oraz program Meetblogin2017 znajdują się na stronie interiorsdesignblog.com/meetblogin. Warto również śledzić aktualności na oficjalnym profilu Meetblogin na Facebooku.

Ocena: 0
Zdjęcia: Materiały prasowe ŁDF

POLECANE ARTYKUŁY