Projekt wnętrz zakładał aranżację w stylu nowoczesnym. Projektantka Joanna Nawrocka z pracowni JN Studio zdecydowała się przełamać pozorny minimalizm, wprowadzając do przestrzeni kolorystyczne ożywienie. Biały kolor w aranżacji wnętrza idealnie kontrastuje z elementami czerwieni, zieleni oraz soczystej żółci. Projekt wnętrz wyróżniają akcenty przypominające japońską stylistykę, a także inspiracje zawodem lokatora - fotografią.

Projekt wnętrz: salon w stylu nowoczesnym

Centralnym punktem mieszkania jest salon, który w projekcie wnętrz częściowo został połączony z kuchnią. Na plan pierwszy w aranżacji części salonowej wysuwa się charakterystyczny narożnik w kolorze głębokiej czerwieni, dla którego idealnym tłem jest biała cegła na ścianie. Część jadalna została wyznaczona za pomocą okrągłego stołu z krzesłami. Na uwagę w aranżacji wnętrza części dziennej zasługują oryginalne szafki na ścianie, prezentujące się jako funkcjonalne kubiki z przeszklonymi frontami. Takie rozwiązanie pozwoliło na efektowną ekspozycję fotografii będącymi pamiątką z podróży Inwestora do Kraju Kwitnącej Wiśni. W sąsiedztwie oryginalnej galerii projektantka zaplanowała dodatkowe półki na inne drobiazgi i pamiątki. Wyjątkowej lekkości zabudowie dodaje zasłonięcie ich mlecznym szkłem od strony korytarza. Idealnym dopełnieniem całości jest ledowe podświetlenie półek, które wieczorową porą wprowadza wyjątkowy klimat do wnętrza.

Kamień dekoracyjny we wnętrzu: zobacz klimatyczne wnętrze z kamieniem w roli głównej

Minimalizm we wnętrzu z kolorystycznym akcentem

Aranżacja kuchni prezentuje się jako minimalistyczne wnętrze z kolorystycznymi akcentami. Całość utrzymana jest w kontrastującej czarno-białej kolorystyce, którą zgrabnie przełamuje czerwona lodówka. Fronty szafek zostały pomyślane jako zabudowa z połyskiem, której dodatkowej delikatności nadają przeszklone góry szafek. Projektantka zdecydowała się na blat z naturalnego czarnego kamienia z delikatnie połyskującymi drobinkami, które idealnie współgrają z kuchenną zabudową. Barek śniadaniowy zlokalizowano pod oknem jako swego rodzaju przedłużenie kuchennego blatu. W aranżacji pokoju do pracy, projektantka zdecydowała się na wykorzystanie trójwymiarowej płyty, która decyduje o stylistyce tej przestrzeni. Na przeciwległej ścianie zaprojektowano magnetyczną tablicę na notatki, która jest świetnym rozwiązaniem w aranżacji gabinetu. Dodatkowego charakteru aranżacji wnętrza dodają pomarańczowe pasy na ścianie, które są jednocześnie kolorystycznym przełamaniem jasnej przestrzeni.

Aranżacja wnętrz w stylu nowoczesnym

W aranżacji sypialni zdecydowano się na subtelną zabudowę z orzecha z lakierowanymi frontami. Projektantka wnętrz postawiła na delikatną biel, która nie przytłacza wnętrza i idealnie wpisuje się w aranżację pokoju nocnego. Dość nietypowy projekt aranżacji sypialni zapewnia lokatorom dodatkowe miejsce do przechowywania ubrań, jednocześnie nadal pozostają tłem dla bohatera wnętrza - dużego łóżka z tapicerowanym wezgłowiem. Wyjątkowego klimatu do wnętrza wprowadza wnęka  w zabudowanym suficie, która zapewnia nastrojowe światło w pokoju. Z kolei minimalistyczną przestrzeń łazienki charakteryzują meble z forniru, wzbogacone w zielone i żółte elementy. Na uwagę zasługuje charakterystyczna aranżacja korytarza, której bohaterem jest ściana wykończona magnetyczną farbą kredową. W przestrzeni korytarza zaprojektowano wysoką lustrzaną szafę z garderobą, której ozdobą są szklane przesuwne drzwi z japońskim motywem. W holu wygospodarowano także dodatkowe pomieszczenie pełniące rolę domowej spiżarki.