IKEA nas nie zawiodła. Pojawił się właśnie nowy katalog. W ofercie mebli i dodatków IKEA w 2014 postawiła na życie rodzinne, urządzanie wnętrz ma być wygodne dla dorosłych i dzieci.

Styl mebli nadal pozostaje prosty i nastawiony na użytkowość, ale wyraźnym trendem jest nawiązanie do lat 70. i 60. - zarówno w formie jak i materiałach. Meble z nowej kolekcji wykonane są drewna, fotele obite welurem, a krzesła czasem są z kolorowego plastiku. W dodatkach dominują motywy lasu oraz barwy natury.

Nowości IKEA meble i dodatki

Zarówno w nowym katalogu (obowiązującym od września 2013 do lipca 2014), jak i w sklepach IKEA, znajdziecie wiele inspirujących pomysłów i porad, jak urządzić dom, aby ułatwić rodzinie wspólne spędzanie czasu oraz uczynić codzienne życie jeszcze wygodniejszym dla wszystkich domowników. Dodatkowo nowe, niższe ceny sprawią, że urządzanie domu stanie się dla całej rodziny jeszcze większą frajdą. W katalogu IKEA 2014 nie zabrakło też wskazówek, jak żyć w sposób bardziej przyjazny dla środowiska, a jednocześnie bardziej oszczędny. Ilka propozycji - nowych produktów dostępnych w sklepach IKEA prezentujemy w galerii zdjęć.

WIĘCEJ: Katalog IKEA 2014: obejrzyj katalog