Najlepsze MAŁE MIESZKANIA: wyniki konkursu FoorniFEST

 Najlepsze MAŁE WNĘTRZA: wyniki konkursu FoorniFEST

Fot. materiały prasowe Foorni.pl

Znamy już wyniki pierwszej odsłony konkursu „FoorniFEST – wybieramy najlepszą realizację” w kategorii Małe Wnętrza. Obejrzyj z nami zwycięski projekt małego mieszkania!

Nagrodę główną w pierwszej z kategorii konkursu „FoorniFEST – wybieramy najlepszą realizację” otrzymał projekt "Kawalerka Piotra", autorstwa biura projektowego MILI MŁODZI LUDZIE - za odwagę, wizję i funkcjonalność oraz oryginalny koncept nowatorsko aranżujący wnętrze.

Jury postanowiło także wyróżnić projekt "Mieszkanie zamknięte w szafie" autorstwa PL.ARCHITEKCI - za stylowe, ale przede wszystkim maksymalnie praktyczne, zagospodarowanie minimalnej przestrzeni.

14 kwietnia ruszyła II edycja konkursu, w której zaprasza się architektów i projektantów wnętrz do pochwalenia się realizacjami Wnętrz Ekskluzywnych. Na projekty Organizatorzy czekają do 30 maja 2014 roku.

 Najlepsze MAŁE WNĘTRZA: wyniki konkursu FoorniFEST

Zwycięski projekt pierwszej odsłony tegorocznej edycji konkursu FoorniFEST to "Kawalerka Piotra", autorstwa biura projektowego MILI MŁODZI LUDZIE - za odwagę, wizję i funkcjonalność oraz oryginalny koncept nowatorsko aranżujący wnętrze.

Fot. materiały prasowe Foorni.pl

 Najlepsze MAŁE WNĘTRZA: wyniki konkursu FoorniFEST

Wyróżnienie w pierwszej odsłonie konkursu FoorniFEST 2014 otrzymał projekt "Mieszkanie zamknięte w szafie" autorstwa PL.ARCHITEKCI - za stylowe, ale przede wszystkim maksymalnie praktyczne, zagospodarowanie minimalnej przestrzeni.

Fot. materiały prasowe Foorni.pl

Konkurs „FoorniFEST – wybieramy najlepszą realizację

Już po raz trzeci platforma wnętrzarska Foorni.pl wraz z Partnerami ogłosiła konkurs na najlepszy zrealizowany projekt wnętrza. Przedsięwzięcie skierowane jest do profesjonalistów, zajmujących się zawodowo projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych. Tegoroczna edycja konkursu ruszyła 17 lutego 2014 r. i potrwa do końca stycznia 2015 r.

Konkurs składa się z sześciu kategorii tematycznych, gdzie każda kategoria stanowić będzie osobny etap. Każdy z etapów trwa 2 miesiące i kończy się wyłonieniem dwóch laureatów (I i II miejsce) w danej kategorii. Uczestnicy konkurują o najlepszy zrealizowany projekt w kategoriach:

MAŁE WNĘTRZA

WNĘTRZA EKSKLUZYWNE

WNĘTRZE DLA KOWALSKIEGO

WNĘTRZE PUBLICZNE

WNĘTRZE NA PODDASZU

WNĘTRZE OTWARTE

Spektakularnym zwieńczeniem konkursu „FoorniFEST – wybieramy najlepszą realizację” będzie wyłonienie ze wszystkich zgłoszonych w ciągu roku prac projektu, któremu zostanie przyznany tytuł NAJLEPSZEJ REALIZACJI ROKU oraz atrakcyjna nagroda główna.

Ocena: 0
Tekst: Agnieszka Zawadzka Źródło: FoorniFEST Zdjęcia: materiały prasowe Foorni.pl

POLECANE ARTYKUŁY