Zasłużony relaks: nowa kolekcja mebli do sypialni Corsica z oferty FORTE

 Meble Corsica z oferty FORTE

Meble Corsica z oferty FORTE wprowadzają do wnętrza jasną, przyjazną kolorystykę. Białe fronty w wysokim połysku oprawione są w korpusy o naturalnym odcieniu dębu.

Corsica - nowa kolekcja mebli do sypialni z oferty FORTE, nie bez powodu nosi imię francuskiej wyspy. Gwarantuje wypoczynek, zaspokaja doznania estetyczne, pozwala poczuć się jak na wakacjach. Rekomendację „M jak mieszkanie” otrzymuje również za nowoczesną linię oraz naturalny rysunek drewna.

Coraz większą wagę przykładamy do zdrowego snu i wyposażenia sypialni. Wiemy, że poza wygodnym materacem liczy się też miejsce do przechowywania, podręczne szafki, oświetlenie. Naprzeciw tym wymaganiom wychodzą meble z kolekcji Corsica (FORTE). Szerokie, 160-centymetrowe łóżko jest zintegrowane z szafkami nocnymi. Można do niego dokupić lampki mocowane do panelu zagłówka - niezastąpione podczas wieczornej lektury w łóżku. Pojemna szafa ma przesuwne fronty (podczas otwierania potrzebują mniej miejsca niż tradycyjne). Elegancji dodaje szafie podświetlana listwa okalająca. Komoda - praktyczny schowek na pościel i bieliznę - idealnie nadaje się też do postawienia na niej lampy lub telewizora.

Wszystkie meble z kolekcji Corsica wyróżnia jasna kolorystyka: udane zestawienie połyskującej bieli z dekorem Deski Dębowej. Widoczne usłojenie oraz wyczuwalna struktura drewna wprowadzają elementy natury i dodają sypialni przytulności.

 Corsica - meble do sypialni z oferty Forte

Górny wieniec szafki nocnej ma zaokrąglony, lekko ścięty narożnik, co ułatwia sięganie po rzeczy leżące na środkowej półce. Dzięki wygodnemu, długiemu uchwytowi pewnie wysuwa się szufladę. Dodatkowe podświetlenie szafki zapewnia kameralny nastrój.

Górny wieniec szafki nocnej ma zaokrąglony, lekko ścięty narożnik, co ułatwia sięganie po rzeczy leżące na środkowej półce. Dzięki wygodnemu, długiemu uchwytowi pewnie wysuwa się szufladę. Dodatkowe podświetlenie szafki zapewnia kameralny nastrój.

Komfort w sypialni: nasza rekomendacja

Ile razy zdarzyło ci się uderzyć palcami stóp o ramę łóżka? Pewnie dość często. W łóżku Corsica spodobała nam się podstawa ustawiona „pod kątem”, zostawiająca więcej miejsca na nogi. Dzięki niej mebel nabrał lekkości, nowoczesności. Ponieważ lubimy zmieniać w domu ustawienie sprzętów i nie lubimy dziurawić ścian kołkami rozporowymi (by móc powiesić na nich szafki lub półki), doceniamy konstrukcję łóżka z podwieszanymi szafkami nocnymi. Tylny biały panel pasuje do ścian w każdym kolorze. Z ciemną ładnie kontrastuje i niemal wtapia się w tło białej.

 Corsica - meble do sypialni z oferty Forte

Jeśli lubisz czytać przed snem, zapewne docenisz tapicerowany zagłówek łóżka - wykonany z białej ekoskóry, ze starannymi przeszyciami. Przyjemnie jest oprzeć głowę na jego górnej zaokrąglonej krawędzi.

Więcej informacji: www.forte.com.pl

Ocena: 5

POLECANE ARTYKUŁY