Kabina prysznicowa Ultra marki Koło to odpowiedź na aktualne potrzeby użytkowników łazienki – pomieszczenia, które obok kuchni, potrzebuje materiałów i rozwiązań wyróżniających się wysoką odpornością oraz jakością wykończenia.

Kabina prysznicowa Koło Ultra: estetyka, wygoda i bezpieczeństwo

Kabina Koło Ultra dostępna jest w wersji kwadratowej i półokrągłej. Każdą z nich wyróżniają eleganckie profile oraz solidne metalowe uchwyty z chromowanym wykończeniem. Znajdują się one zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie ruchomej ścianki. W konstrukcji kabiny Ultra zastosowano szkło hartowane o grubości 6 mm, pokryte specjalną folią ScreenGuard. Dzięki tej technologii (stosowanej również w szybach samochodowych) ścianki kabiny są odporne na uszkodzenia. W przypadku uderzenia ostrym przedmiotem, zachowają swój kształt i nie rozpadną się na drobne kawałki.

Wyposażenie łazienki ultra proste i ultra wygodne

Kabiny prysznicowe z serii Ultra marki Koło mają delikatnie zarysowane profile i są tak zaprojektowane, aby zminimalizować liczbę miejsc, w których mogłyby się gromadzić kurz oraz inne zabrudzenia. Dlatego profile są zamknięte, a elementy mocujące ukryte. Co więcej, szkło kabiny prysznicowej pokryte jest powłoką Reflex, która ogranicza powstawanie zacieków i osadów. Warto tutaj wspomnieć także o wyjątkowych rozwiązaniach zastosowanych w modelu Ultra, które ułatwiają przeprowadzenie domowych porządków. Ruchome drzwi kabiny przylegają do dolnego profilu dzięki działaniu magnesów neodymowych. Dzięki temu, w przypadku gdy musimy posprzątać dolną ich część, wystarczy lekko pchnąć ręką, by odsunąć drzwi. Udostępnioną w ten sposób przestrzeń przecieramy i gotowe! Znowu jest czysto i przyjemnie.