W doskonałej formie: baterie łazienkowe Algeo Square marki Ferro

Najnowsza kolekcja baterii Algeo Square marki Ferro doskonale wpisuje się w łazienkowe trendy. REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie” przyznajemy jej za dopracowany wygląd, który idzie w parze z funkcjonalnością.

FERRO Bateria umywalkowa stojąca Algeo Square
Bateria umywalkowa stojaca Genova VerdeLine
Bateria wannowa ścienna Genova VerdeLine
Baterie Ferro Algeo Square. Z rozmachem
FERRO Bateria natryskowa ścienna Algeo Square

Moda na geometryczne kształty we wnętrzach trwa w najlepsze, od jakiegoś czasu podbija także łazienki. Heksagonalne płytki, prostokątne, pozbawione wyobleń umywalki lub wręcz przeciwnie – zupełnie okrągłe – potrzebują towarzystwa w postaci dopasowanych baterii. I właśnie z myślą o takich przestrzeniach – nowoczesnych, urządzonych zgodnie z trendami, powstała kolekcja Algeo Square marki Ferro.

 Baterie Ferro do wanny i pod prysznic

Ścienna bateria wannowa z automatycznym przełącznikiem wanna/natrysk z blokadą. Elementy maskujące przyłącza są kwadratowe, co podkreśla geometryczną formę całości. W kolekcji Algeo Square znalazły się też dwa modele natryskowe – naścienny (po lewej) i podtynkowy z zestawem elementów wewnętrznych i natynkowych, dwoma wyjściami wody oraz przełącznikiem 2-funkcyjnym.

Fot. materiały prasowe Ferro

Kształt baterii wychodzi od prostokąta, który „nabiera” łagodnie miękkiej, opływowej linii, co daje bardzo interesujący efekt wizualny. Charakterystyczne dla kolekcji są również idealnie płaskie powierzchnie uchwytów oraz lekko zwężający się korpus w łazienkowych modelach stojących.

 Baterie Ferro (nie tylko) do łazienki

Model bidetowy jest wyposażony w wygodny automatyczny korek spustowy. Jednootworowa bateria kuchenna z mieszaczem i wysoką, obrotową wylewką sprawdzi się nie tylko przy zlewie, ale również w łazience przy umywalce nablatowej

Fot. materiały prasowe Ferro

Kolekcja składa się z sześciu elementów: baterii umywalkowej stojącej, wannowej ściennej, natryskowej ściennej, natryskowej podtynkowej, bidetowej i zlewozmywakowej stojącej. Baterie są zrobione z mosiądzu pokrytego chromem, mają ceramiczne głowice i są objęte pięcioletnią gwarancją.

Trwałość i trendy

Armaturę łazienkową wybieramy z myślą, że posłuży nam przynajmniej kilka lat – zauważa Zofia Malicka z redakcji miesięcznika M jak mieszkanie. – Aby mieć pewność, że tak będzie, warto zdecydować się na solidny model, z dobrych materiałów. Mosiężne baterie Ferro z ceramicznymi głowicami to właśnie takie produkty, trwałe i niezawodne. Dodatkową, bardzo dla mnie istotną cechą, jest ich dizajn, mocno osadzony w trendach. Na pewno przypadnie do gustu osobom właśnie urządzającym swoje łazienki. Ze względu na wielkość i masywną budowę, baterie Algeo Square polecam szczególnie do przestronnych łazienek.

Więcej o armaturze łazienkowej i kuchennej marki Ferro: www.ferro.pl

Ocena: 5
Zdjęcia: materiały prasowe Ferro

POLECANE ARTYKUŁY