Sprawdzona forma. Baterie łazienkowe z linii Ferro One

 Sprawdzona forma. Baterie łazienkowe z linii Ferro One

Łazienkę urządzamy na lata, dlatego wybór wyposażenia dobrej jakości jest bardzo istotną sprawą. Prym wiodą klasyczne formy, zarówno armatury, jak i ceramiki, które gwarantują komfort w trakcie codziennego użytkowania.

Fot. materiały prasowe Ferro

Atrakcyjna wizualnie, a przy tym wygodna w użytkowaniu i trwała. Właśnie taka powinna być armatura łazienkowa. Za doskonałe połączenie tych trzech cech przyznajemy REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie” bateriom z linii Ferro One.

Klasyczne modele armatury cieszą się największym powodzeniem, ponieważ pasują do wnętrz w różnych stylach, są uniwersalne i praktyczne. To właśnie na komfort użytkowania zwracamy uwagę, wybierając wyposażenie do łazienki.

 Ferro. Duży wybór

Kolekcja Ferro One składa się z modeli umywalkowych, wannowych, natryskowych i bidetowych, zróżnicowanych pod względem sposobu montażu, rodzaju wylewki i możliwości podłączenia natrysku. Uzupełnieniem jest bateria kuchenna z obrotową wylewką.

Fot. materiały prasowe Ferro

Baterie Ferro One zdecydowanie zaliczają się do grona produktów o estetycznej, sprawdzonej formie. Wyróżnia je jakość użytych materiałów, a co za tym idzie – duża trwałość. Modele z tej linii są wyposażone w regulatory ceramiczne i metalowo-ceramiczne przełączniki natrysku. Bateria umywalkowa ma korek spustowy typu clik-clak. W kolekcji znajdziemy modele łazienkowe oraz baterię kuchenną.

 Ferro. Klasyka zawsze w modzie

Baterie łazienkowe z kolekcji Ferro One charakteryzuje estetyczna opływowa linia uchwytów i korpusów oraz pokrywająca armaturę dekoracyjna chromowana powłoka.

Fot. materiały prasowe Ferro

Dopasowana do nowych potrzeb

 

Produkcja i sprzedaż elementów wyposażenia w masowej skali pozwala bardzo precyzyjnie poznawać, a potem odpowiadać na potrzeby użytkowników. Nie ma przypadku w tym, że pewne rozwiązania cieszą się największym zainteresowaniem. Sztuka polega jednak na tym, by potencjalnemu użytkownikowi zaproponować coś nowego. Taka jest bateria Ferro One. Znany i lubiany kształt uzyskał zaawansowane rozwiązania techniczne. Bateria jest mała i zgrabna. Co istotne – ma przyjazną cenę, bo i na nią zwracają uwagę kupujący.

Grupa Ferro

Ocena: 5
Zdjęcia: materiały prasowe Ferro

POLECANE ARTYKUŁY