Montaż systemów podtynkowych w łazience jest od lat polecany przez architektów i fachowców od remontu. Decydując się na wbudowanie w ścianę spłuczki i stelażu do WC, warto uważnie dobierać przycisk spłukujący. Bo ten z pozoru błahy detal wpływa nie tylko na estetykę wnętrza, ale też komfort użytkowania. Marka Geberit oferuje liczne modele przycisków spłukujących Sigma, warto więc poznać ich  unikalne cechy.

Przycisk spłukujący Sigma marki Geberit: nowoczesne wyposażenie łazienki

Przyciski spłukujące Sigma marki Geberit mają wiele zalet:

  • automatyczne spłukiwanie lub uruchamianie ruchem dłoni (Sigma80),
  • pojemnik na kostki higieniczne,
  • dwudzielne spłukiwanie (Sigma20),
  • odciąganie nieświeżego powietrza (Sigma40)
  • czy idealne dopasowanie do linii ściany (Sigma60).

W asortymencie Geberit możemy wybierać nie tylko pod kątem funkcji, ale także wyglądu przycisków. Konfigurator umieszczony na stronie geberit.pl/showroom pomoże nam podjąć właściwą decyzję. To idealny przewodnik, który poprowadzi nas po świecie kształtów, kolorów i materiałów wykończenia przycisków spłukujących.

Przycisk spłukujący: ważny element

Łazienka to po kuchni drugie najważniejsze pomieszczenie w domu. Inwestycja, w którą wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania. Dzisiaj traktujemy ją jak salon kąpielowy, miejsce relaksu po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak dużo czasu poświęcamy na znalezienie odpowiedniego wyposażenia do łazienki i materiałów wykończeniowych. W tym pomieszczeniu istotny jest nawet najdrobniejszy element. Cenimy producentów, takich jak marka Geberit, pozwalających klientom na indywidualny wybór. Oferują dobre rozwiązania dostosowane do stylu życia oraz oprawę, którą możemy samodzielnie dopasować do stylu wnętrza i naszego gustu. Marka Geberit oferuje 25-letnią gwarancję na części zamienne oraz 10-letnią prawdziwą gwarancję na wszystkie elementy spłuczki podtynkowej.