urządzamy.pl

Kabiny prysznicowe z linii Ultra marki Koło. Czysta perfekcja

 Kabiny prysznicowe z linii Ultra marki Koło. Czysta perfekcja

Kwestia dopasowania brodzika nie przysporzy ci kłopotu. Do wyboru jest cała gama modeli akrylowych: kwadratowych, prostokątnych i półokrągłych z linii: Pacyfik, Standard Plus oraz Terra marki Koło.

Fot. KOŁO, materiały prasowe

Kabiny prysznicowe z linii Ultra marki Koło to nie tylko efektowne wzornictwo. Przyznajemy im REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie” także za nowatorskie rozwiązania, które zapewniają wyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa i higieny.

Kto stojąc przed zakupem kabiny prysznicowej, sprawdza, czy łatwo można ją utrzymać w czystości? Z naszych doświadczeń wynika, że nie jest to najczęstsze kryterium wyboru. Wygrywają estetyka, kształt i wielkość. Błąd, który szybko daje o sobie znać. Konstrukcja wielu kabin utrudnia bowiem dostęp do jej zakamarków, rowków. Usunięcie zbierającego się w nich brudu i osadów sprawia więc niemały problem. W modelach z linii Ultra marki Koło został on zupełnie wyeliminowany. Konstrukcja profili jest zamknięta, gładka – brud nie ma się gdzie zbierać!

 Supersystem: kabiny przysznicowe marki Koło

Dzięki magnesom neodymowym drzwi można łatwo odsunąć od profili (te są całkowicie osłonięte obudową). Każdy element kabiny wyczyścisz więc bardzo sprawnie.

Fot. KOŁO, materiały prasowe

To nie wszystko. Dzięki innowacyjnemu systemowi magnetycznego prowadze- nia drzwi – wystarczy jedną ręką popchnąć ich dolną część do środka kabiny, by odsunęły się od profili (technologia Push2Clean). Wówczas łatwo wyczyścić każdy element. Po umyciu drzwi same „wracają” na swoje miejsce. Wilgoć i kurz nie mają też dostępu do profili górnych, bo i one są osłonięte. Dodatkowo wnętrze kabin pokryto powłoką RefleksKOŁO, co oznacza, że na szybie nie pozostają osady. Jest idealnie czysto!

 Antypoślizgowe brodziki z linii Pacyfik marki Koło

Poślizg? Bez obaw! Każdy (od dziecka do seniora) może czuć się zupełnie bezpiecznie. Brodziki akrylowe z linii Pacyfik mają powłokę antypoślizgową AntiSlide. Charakteryzuje ją najwyższa klasa odporności na poślizg – A, potwierdzona certyfikatem.

Fot. KOŁO, materiały prasowe

Patenty dla wygody

 

Relingi, haczyki, półki, mydelniczka, uchwyty – drobiazgi, które wiele znaczą. Dzięki nim, gdy się wchodzi pod prysznic, potrzebne kosmetyki, przybory kąpielowe, ręcznik są zawsze w zasięgu ręki. W kabinach Ultra haczyki wiesza się po ich zewnętrznej albo wewnętrznej stronie. Z relingiem jest podobnie, przy czym ten montowany od środka wyposażono w mydelniczkę. Co dla mnie ważne, wszystkie detale ładnie zaprojektowano i solidnie wykończono. Instalacja kabin to sprawa dziecinnie prosta, bo ich elementy są już częściowo zmontowane. Na uznanie zasługuje też fakt, że oprócz standardowych wzorów na szybie, można zamówić własne, które nadadzą łazience wyjątkowy charakter.

 

Olga Kass
magazyn „M jak mieszkanie”

Szczegóły na kolo.com.pl

 Kabiny prysznicowe marki Koło: po prostu wybierz

Kabiny kwadratowa, półokrągła, drzwi przesuwne 2- i 3-elementowe do wnęk oraz do łączenia ze ścianką boczną mają wymiary: 80, 90, 100 cm (drzwi też 120 cm). Wykonane są ze szkła hartowanego o grubości6 mm, pokrytego od zewnątrz powłoką ScreenGuard. To gwarancja, że nawet w wyniku silnego uderzenia nie rozpadną się na drobne kawałki.

Fot. KOŁO, materiały prasowe

Copyrights © TIME S.A. 2001-2010 | Design by TIME S.A. Multimedia | Hosted by supermedia