Remontując czy urządzając łazienkę od nowa, musimy wziąć pod uwagę potrzeby wszystkich domowników. Planując zmiany, nie należy jednak zgadzać się na zbyt daleko idące  kompromisy. W końcu łazienka to miejsce, w którym spodziewamy się zrelaksować, spędzić miło czas. Dla jednych to leniwa kąpiel w wannie, dla innych ożywiający prysznic. Ci drudzy, w większości, do niedawna mogli tylko marzyć o prysznicu w stylu tropikalnym. Taka przyjemność wymagała dużego nakładu środków i wielu uciążliwych przeróbek. Dzisiaj to przeszłość, bo tak z nowościami do domu bywa. Rzeczy niszowe z luksusową metką z czasem stają się popularne i dostępne dla wielu.

Czy jest coś przyjemniejszego po długim dniu od kąpieli pod ciepłym strumieniem wody? Tylko że ty marzysz o prysznicu w delikatnym deszczu, a twoja rodzina potrzebuje tradycyjnej słuchawki... Teraz nie musimy z niczego rezygnować! Ferro znalazło idealną odpowiedź – panel natryskowy dwuczęściowy Garda II. Produkt uniwersalny, wielofunkcyjny.

 

Dobre rozwiązanie do łazienki: Panel natryskowy Garda II - dlaczego warto go mieć?

1. Panel natryskowy Garda II zajmuje mało miejsca, a kompleksowo wyposaża kabinę.

2. Panel natryskowy Garda II został zaprojektowany tak, by pasował do każdego stylu łazienki.

3. Panel natryskowy ma system Easy Clean, który pozwala łatwo usunąć wapienne osady z rączki natryskowej oraz deszczowni.

4. Prosty montaż, możliwy również w już wykończonym pomieszczeniu – bez przeróbek instalacji i skuwania płytek.

Podumowując, Garda II ma wszystko, co pozwala na chwilę luksusu, na który możemy sobie pozwolić w każdej, nawet najmniejszej kabinie!

Panel Garda II - funkcje

Deszczownia panelu Garda II zapewnia relaksującą kąpiel w delikatnych kroplach deszczu. Jeżeli będziemy chcieli skorzystać z odprężającego masażu, możemy przełącznikiem
ceramicznym przestawić przepływ na rączkę natryskową i skorzystać z 3 różnych rodzajów strumienia.


Panel natryskowy Garda II pasuje do wszystkich typów baterii. Ma wykończenie w kolorze satyna – chrom. Cena 918 zł