Bezkołnierzowe miski ustępowe Rimfree® marki KOŁO: estetyczne i wygodne

 Miska ustępowa bez kołnierza Koło

Miski bezkołnierzowe dostępne są w wielu seriach, np. lekkiej w wyglądzie, bazującej na cienkich krawędziach i prostych, subtelnych bryłach kolekcji Traffic.

Fot. KOŁO, materiały prasowe

Bezkołnierzowe miski ustępowe Rimfree® marki KOŁO: zapewniają higienę w najwyższym standardzie. Łączą technologię i dobrą estetykę, za co przyznajemy im REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie”.

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń, w którym wiele uwagi poświęca się utrzymaniu czystości. Wysoka higiena przy zachowaniu nowoczesnego, innowacyjnego wzornictwa stała się punktem wyjścia do opracowania bezkołnierzowych misek WC Rimfree® marki KOŁO. Określenie Rimfree to połączenie powstałe z dwóch angielskich słów. „Rim” oznacza kołnierz, obrzeże. „Free” – wolny. Dlatego mówimy o tym, że miski KOŁO są bezkołnierzowe i pozbawione rantów. W produktach KOŁO technologia Rimfree® staje się standardem, który wyróżnia markę na tle konkurencji. Miski bezkołnierzowe dostępne są w wielu seriach.

Bezkołnierzowe miski ustępowe Rimfree®: nowoczesne wyposażenie łazienki

Czym się wyróżniają Bezkołnierzowe miski ustępowe Rimfree® marki KOŁO? Na pierwszy rzut oka wyglądem – nie mają wewnątrz rantu, spod którego wydobywa się woda do spłukiwania. Taka zmiana w kształcie ma wpływ na wiele innych czynników. Woda spłukująca misę ustępową dostaje się do niej ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki, zapewniając odpowiednią czystość i higienę. Bezkołnierzowe miski WC są przyjazne środowisku – do ich czyszczenia wystarczą delikatne środki na bazie kwasów owocowych, a skuteczne spłukiwanie misy już przy dwóch litrach wody przekłada się na konkretne oszczędności. Jest to więc technologia wygodna, ekonomiczna i zarazem ekologiczna.

 Miska ustępowa bez kołnierza Koło

Tradycyjna miska ustępowa

 

W zwykłej muszli ustępowej pod kołnierzem chroniącym przed wychlapywaniem wody i zapewniającym spłukanie całej miski, gromadzą się bardzo trudne do usunięcia kamień i brud.

 

Miska ustępowa bez kołnierza

 

Dzięki technologii Rimfree® i specjalnej geometrii misy wewnętrzny rant (zwany kołnierzem) nie jest potrzebny. Już 2 litry wody wystarczają, aby efektywnie i bez wychlapywania
spłukać całą toaletę.

Łazienka eko: dla dobra środowiska

Ekologia jest jednym z najważniejszych trendów obserwowanych w ciągu ostatnich lat w projektowaniu wnętrz i ich wyposażenia. Ograniczenie zużycia wody czy wyeliminowanie konieczności korzystania z silnych środków chemicznych, które źle wpływają na nasze środowisko, stają się punktem wyjścia do tworzenia nowoczesnych, technologicznie zaawansowanych rozwiązań. Co więcej, projektanci z powodzeniem łączą innowację z dobrym dizajnem. Dlatego urządzenie funkcjonalnej, ładnej i ekologicznej łazienki nie jest wyzwaniem, a przyjemnością.

Ocena: 4,5
Zdjęcia: KOŁO, materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY