Biały aneks kuchenny z półwyspem: KOSZTORYS

2015-06-10 14:40

Aneks kuchenny zdominowany przez czystą biel. Funkcjonalny półwysep kuchenny, będący nie tylko strefą jadalnianą, ale także miejscem, wokół którego toczy się życie towarzyskie. Aranżacja, której dopełnieniem jest tafla hartowanego szkła, pełniąca nie tylko rolę dekoracyjną. Całość ocieplona drewnianym blatem, nadającym aneksowi kuchennemu iście domowego klimatu. Prezentujemy aranżację aneksu kuchennego z półwyspem wraz z kosztorysem!

Spis treści

  1. Aneks kuchenny: białe meble ocieplone drewnem
  2. Aneks kuchenny z półwyspem: KOSZTORYS

Założeniem aranżacyjnym był projekt kuchni całkowicie otwartej na salon. Postawiono na efektywny aneks kuchenny z półwyspem, który zachwyca niewinną bielą. Biały kolor mebli kuchennych idealnie współgrającą z jesionowym blatem. Domknięciem aranżacji aneksu kuchennego jest tafla szkła na ścianie, która pełni nie tylko funkcję dekoracyjną wnętrza.

Aneks kuchenny: białe meble ocieplone drewnem

Właścicielom marzyła się otwarta kuchnia o domowym charakterze. Zdecydowali się na aneks kuchenny wraz z półwyspem, wokół którego zazwyczaj toczy się życie towarzyskie. O pomoc w ostatecznym projekcie wnętrza zwrócili się do Mariusza Filipczuka. Zdecydowano się na białe meble kuchenne, których pozorny chłód został ocieplony jesionowym blatem. Właściciele poszukiwali funkcjonalnego rozwiązania w aranżacji anelsu kuchennego połączonego z salonem, które pozwoli na efektowne zastąpienie płytek nad blatem kuchennym. Zdecydowano się na pas białego hartowanego szkła na ścianie w kuchni, które jest nie tylko estetyczne i łatwe w utrzymaniu, ale sprawdza się także jako tablica do rysowania i miejsce na notatki. Duża tafla szkła, odbijając światło, optycznie powiększa niewielki aneks kuchenny i nadaje mu przestronności. Układ funkcjonalny mebli w kuchni został dokładnie przemyślany. Całość aneksu kuchennego zaaranżowano tak, by optymalnie skrócić dystanse pomiędzy poszczególnymi strefami we wnętrzu. Aneks kuchenny, choć mały metrażem, okazał się wielki „wnętrzem". Pomysłowe zagospodarowanie każdego dostępnego centymetra wnętrza aneksu pozwoliło na uzyskanie optymalnej ilości miejsca do przechowywania. W narożnikach zaplanowano szafki cargo, a miejsce nad lodówką zabudowano, tworząc w ten sposób mini spiżarnię.

Aneks kuchenny z półwyspem: KOSZTORYS

- meble na zamówienie, firma Rewal ok. 18 000 zł- piekarnik HBG36T650, Bosch 2612 zł- płyta indukcyjna EHH6540, Electrolux 1474 zł- okap ORW Itaca Isla, Ciarko 1980 zł- zlewozmywak, Teka 750 zł- bateria, Nobili 480 zł- zmywarka SPV69T30EU, Bosch 2350 zł- ekspres do kawy, Bosch 1550 zł- lodówka KGE49AI40, Bosch 3100 zł- szkło hartowane 2650 zł

Razem ok. 34 946 zł

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE