POMYSŁ NA PREZENT: elektroniczne gadżety do domu

2014-11-12 9:42 Milena Tuzimek

Święta to czas obdarowywania bliskich prezentami. Jeśli nie macie pomysłu na świąteczne podarunki skorzystajcie z naszych propozycji. Prezentujemy Wam ciekawe pomysły na prezenty z elektronicznymi gadżetami w roli głównej! Z pewnością spodobają się każdej Pani Domu!

Świeta to nie tylko porządki, dekorowanie mieszkania i wielkie gotowanie. Ważną częścią bożonarodzeniowej tradycji jest odbarowywanie bliskich prezentami. Jest to miły zwyczaj, ale często spędza nam sen z powiek, a poszukiwanie idealnego podarunku dla rodziców, siostry czy brata wcale nie jest łatwe.

Pomysł na prezent: elektroniczne gadżety do domu!

Kuba Klawiter zaprezentował w studiu Dzień Dobry TVN najnowsze elektroniczne gadżety przydatne w domu, które jednocześnie doskonale sprawdzą się w roli prezentów. Elektroniczne gadżety zadowolą wszystkich tych, którzy kochają nowinki techniczne, pozwalające zaoszczędzić czas i ułatwiające domowe czynności. Prowadzący program Nowy gadżet zaproponował m.in. masażer do stóp z opcją podgrzewania, elektryczny koc, spieniarkę do mleka oraz budzik z możliwością ustawiania wschodu i zachodu słońca.