Julia Wieniawa wyprzedaje meble i dodatki ze swojego salonu. Sprawdzamy po ile?

2023-04-21 12:08

Czyżby u Julii Wieniawy szykowały się jakieś grubsze zmiany? Aktorka i piosenkarka założyła kolejne konto na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia przedmiotów za swojego mieszkania, których chce się pozbyć. Jeśli chcecie urządzić się w podobnym stylu, parę mebli i dodatków wciąż można kupić!

Julia Wieniawa
Autor: instagram.com/juliawieniawa

Mieszkanie Julii Wieniawy znajduje się na warszawskim Żoliborzu. Za swój ogromny apartament zapłaciła ponoć 2 miliony złotych! Został urządzone w balijskim stylu i, jak się okazuje, większość przedmiotów pochodziła z serwisu Westwing. To właśnie one zostały wystawione na sprzedaż. Co dokładnie sprzedaje Wieniawa?

Okazuje się, że całkiem sporo i wygląda na to, że chce całkowicie odświeżyć look swojego gniazdka. Na sprzedaż jest nawet jej brązowa kanapa. Ifluenserka wyceniła ją na 4800 zł, podczas gdy koszt nowej wynosi 7700 zł.

Patrząc na opublikowane przez nią przedmioty, Wieniawie znudził się styl Bali, bo sprzedaje stół z drzewa mango, trzy lampy z naturalnych materiałów, drewniany parawan czy rattanowy fotel.

Niektóre z wystawionych przez Julię przedmiotów dostępne są dopiero od połowy maja, a inne od zaraz. Gwiazda nie tłumaczy jednak, skąd to zróżnicowanie.

Chociaż pierwsze zdjęcie na nowym profilu Wieniawy pojawiło się zaledwie wczoraj, obserwuje go już ponad 2 tys. osób, a większośc wystawionych przedmiotów już znalazła nowego właściciela. Przeczuwamy, że salon Julii niedługo zyska nowy wygląd! Ciekawi, jak się zmieni?

Przeczytaj również:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany