Tiktokerka stworzyła najbardziej kiczowatą ścianę, jaką w życiu widzieliśmy. Aż bolą oczy!

2023-02-09 9:19

Jednym z trendów w aranżacji wnętrz jest podkreślenie głównej ściany w pokoju. Do tej pory projektanci stawiali na tapetę, inny kolor farby czy sztukaterię. Manda Hansen poszła jednak inną drogą, wskutek czego osiągnęła dosłownie olśniewający efekt. Ale czy stylowy?

Ściana z błyszczących paneli
Autor: tiktok.com/@mandacreatespretty

Niektórym, tak jak Mandzie Hansen, klasyczne sposoby dekoracji ścian nie wystarczały, więc postanowiła poszukać czegoś innego. Farba i tapeta były zbyt nudne, więc postanowiła stworzyć opalizującą ścianę, przywodzącą na myśl dyskotekową kulę. 

Jeśli dokładnie przyjrzycie się nagranemu przez Mandę wideo, zauważycie, że naprawdę lubi “błyski-trzaski”. Nawet jej pianino, które stanęło właśnie przy tej ścianie, jest całe pokryte odbijającymi światło kryształkami. A teraz spójrzcie na krzesło!

Jedyną rzeczą, która mogła podkreślić moje ozdobione kryształkami pianino, jest właśnie ściana

- powiedziała Manda, na filmiku, w którym dokładnie pokazuje proces tworzenia.

Jak powstała ta ściana? Kobieta najpierw pomalowała ją na biało, aby podkreślić kolor paneli, które zamówiła na Amazonie. Później połączyła je ze sobą, a następnie długie pasy mocowała do ściany za pomocą gwoździ. Na sam koniec z paneli pousuwała poszczególne prostokąty, aby odkryć gniazdka czy włączniki światła.

Manda twierdzi, że cały proces jest łatwy i zajął jej zaledwie dwie godziny. Jeśli spodobał ci się ten efekt, taki sam możesz osiągnąć w swoim domu, jednak niezbyt tanim kosztem. Jeden zestaw, zawierający 24 panele, kosztuje 100 dolarów. Manda, aby pokryć tak niewielką ścianę, musiała zamówić trzy, więc w sumie wydała 300 dolarów, czyli około 1300 zł.

Jeśli przejrzycie cały kanał Mandy, zauważycie, że cały jej dom urządzony jest w maksymalistycznym stylu. Sama nazywa go “wymarzonym domkiem Barbie” i faktycznie, w niektórych pomieszczeniach brakuje już tylko Kena!

Przeczytaj również:

Źródło: apartmenttherapy.com

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany